Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, merkez ve kırsal mahallelerde bir dizi ziyarette bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçim sürecinde ve sonrasında kendisine gösterilen teveccühten dolayı teşekkür eden Başkan Akpınar, projelerini anlattı ve yeni dönemin birlik ve beraberlik çerçevesinde geçeceğini vurguladı.

Kahramanmaraş'ta Toplu Taşıma Konforu Artıyor: Hibrit Otobüslerle Keyifli Yolculuklar Kahramanmaraş'ta Toplu Taşıma Konforu Artıyor: Hibrit Otobüslerle Keyifli Yolculuklar

NSRT5514

HİZMETLERDE AYRIMCILIK OLMAYACAK

Başkan Akpınar, Dulkadiroğlu'nun kalkınması için her mahalleye eşit hizmet götürülmesi gerektiğine dikkat çekti.

"Dulkadiroğlu için planladığımız projelere inanarak, samimiyetimize ve muhabbetimize güvenerek emaneti bizlere tevdi ettiniz." diyen Akpınar, "Bizlerde sizlerin bu güvenine ve inancına yakışır şekilde hizmet etme adına görevi devraldığımız günden bu yana dur durak bilmeden hızlı bir şekilde çalışmalara başladık. Bundan sonraki süreçte ilçemizin her bir köşesine eşit hizmet ettiğimizi, vatandaşlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadığımızı ve Dulkadiroğlu'nu güzelleştirme adına neler yapacağımızı hep birlikte göreceğiz." şeklinde konuştu.

NSRT5773

SİYASİ, KÜLTÜREL VE SOSYAL AYRIMCILIK REDDEDİLDİ

Başkan Akpınar, hizmetlerde olduğu gibi siyasi, kültürel ve sosyal açıdan da ayrımcılık yapılmayacağını vurguladı. "Birlik ve beraberliğimizi her zaman ön planda tutacağız. Hizmette ayrım yapmadığımız gibi, siyasi, kültürel ve sosyal ayrımda yapmadığımızı net bir şekilde göreceksiniz. Her bir vatandaşımızı aynı samimiyetle kucaklayacağız." diyen Akpınar, ilçeyi ve şehri birlikte kalkındırmak için hep birlikte gayret edeceklerini belirtti.

NSRT5575

SIK SIK ZİYARETLER YAPILACAK

Başkan Akpınar, vatandaşlara kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek, onları sık sık ziyaret edeceğini vurguladı.

Vatandaşlarla sohbet ederek talep ve isteklerini dinleyen Akpınar, Dulkadiroğlu'nu hep birlikte daha güzel bir şehir haline getirmek için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

NSRT5585