Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, 6 Şubat depremlerinde ailelerini kaybeden vatandaşları hanelerinde ziyaret ederek acılarını paylaştı.

Ziyaretler sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Görgel, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlara rahmet, yakınlarına ise sabır diledi.

Hane Ziyareti (2)

ACILAR KALBİMİZİ YAKTI

Göreve geldiği günden beri şehrin her köşesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Görgel, depremde sevdiklerini kaybeden aileleri evlerinde ziyaret etti. Hane halkının acısına ortak olan Görgel, çocuklarla da yakından ilgilenerek onlara moral verdi.

Hane Ziyareti (3)

Şaşırtan araştırma: Kahramanmaraş'ın en zengin ve en elit ilçesi hangisi? Şaşırtan araştırma: Kahramanmaraş'ın en zengin ve en elit ilçesi hangisi?

"DEPREMDE KAYBETTİKLERİMİZ UNUTULMAZ"

Ziyaretlerin ardından konuşan Başkan Görgel, duygularını şu şekilde dile getirdi:

“Şehrimizin her yerinde vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de asrın felaketi olarak nitelendirilen 6 Şubat depremlerinde aile fertlerini kaybeden kardeşlerimizin evlerine misafir olduk. Hemşehrilerimizin acılarını paylaştık, başsağlığı dileklerimizi ilettik. Tabii ki depremde kaybettiğimiz tüm kardeşlerimizin acısı hala kalbimizde, içimiz hala buruk. Bu vesileyle 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden tüm canlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz. Rabbim rahmetiyle muamele eylesin.”

Hane Ziyareti (1)

Hane Ziyareti (5)