İstanbul'da, 21 yaşındaki Kader Kaya adlı genç bir kadın, ailesinden gizlediği hamileliğini sürdürmeye karar verdi. Karnının şişmesi üzerine ailesine kilo aldığını söyleyen genç kadın, trajik bir olaya imza attı.

İstanbul'da 3 kadın katledildi İstanbul'da 3 kadın katledildi

KADER KAYA, KENDİ KENDİNE DOĞUM YAPTI!

Kader Kaya'nın bir gün beklenmedik bir şekilde başlayan sancıları, onu evinin banyosuna yönlendirdi. Tek başına doğum yapma cesareti gösteren genç kadın, o anın ardından yaşamını alt üst etti.

BEBEĞİNİ APARTMAN BOŞLUĞUNA ATTI!

Genç kadın, doğan bebeğini vicdansızca banyo camından, yaklaşık 30 metreden apartman boşluğuna attı. Olayın ardından, Kader Kaya, hiçbir şey olmamış gibi yaşantısına devam etti. Ailesine sürekli yalanlar söyleyerek, 20 gün boyunca bu korkunç sırrı sakladı.

GERÇEK, TESADÜFEN ORTAYA ÇIKTI!

Olayın ortaya çıkması ise tamamen tesadüfi bir şekilde gerçekleşti. Karşı apartmanda oturan bir kadının eşyaları düşünce, dehşet verici gerçek gün yüzüne çıktı. Eşyalarını toplamak için aşağı inen kadın, apartman boşluğunda yaşamını yitirmiş bebeğiyle karşılaştı.

TUTUKLAMA VE SORUŞTURMA

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, gelen ihbar üzerine harekete geçti. Kader Kaya, gözaltına alındı ve yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Kadın, adli makamlar tarafından tutuklanarak cezai soruşturma başlatıldı.