Ünlü oyuncu Alp Navruz, dün akşam katıldığı özel bir davette hayranlarını heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Hem oyunculuk hem de reklam dünyasındaki başarılarıyla dikkat çeken Navruz, Yürek Çıkmazı dizisinin finalinden sonra gelen tekliflere ilişkin detayları paylaştı.

ALP NAVRUZ'UN ÇİZGİSİNİN ÖTESİ: OYUNCULUK VE REKLAM BAŞARISI

Oyunculuğundaki başarılarıyla geniş kitleler tarafından takdir edilen Alp Navruz, aynı zamanda bir reklam yıldızı olarak da ön plana çıkıyor. Farklı projelerde gösterdiği performansla adından sıkça söz ettiren Navruz, dün akşam gerçekleşen davette, hayranlarını merak içinde bırakan yeni dizi projesine dair ipuçları verdi.

YAKINDA DUYURULACAK YENİ DİZİ PROJESİ

Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman? Kasabanın yeni maceraları: Yeşil Deniz Milenyum 11. Bölüm ne zaman?

Alp Navruz, Yürek Çıkmazı dizisinin finalinin ardından birçok proje teklifi aldığını belirterek, dün akşam katıldığı davette yeni dizi projesinin müjdesini verdi. Detaylarıyla ilgili fazla bilgi vermese de, hayranlarına yakında duyurulacak olan projenin heyecanını yaşattı.

yeni-dizi_Alp-Navruz

"SENDEN ÖNCE" DİZİSİNDE ALP NAVRUZ SÜRPRİZİ

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Alp Navruz'un yeni dizi projesi, Kanal D'nin DMedia yapımı olan "Senden Önce" dizisi olabilir. Ancak, daha önce Hakan Dağıstan karakteri için İbrahim Çelikkol ile anlaşıldığı açıklanmıştı. Ancak, hazırlık aşamasında yaşanan sorunlar nedeniyle bu anlaşmanın iptal edildiği konuşuluyor. Navruz'un bu projede yer alıp almayacağı ise merak konusu.

Heyecanla beklenen Alp Navruz'un yeni dizi projesi, yakında resmi olarak duyurulacak ve oyuncunun hayranları projenin detaylarını merakla beklemeye devam edecek.