SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dağlı’dan ’Babalar Günü’ mesajı SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dağlı’dan ’Babalar Günü’ mesajı

Altın kelepçe bilekliklerin bazıları tek parça, diğerleri ise dizayn edilmiş ve toplanmış parçalardan oluşur. Bilekliklerin en büyük özelliği, sade ve klasik bir görünüme sahip olmalarıdır. Bilekliklerin tasarımı çoğu zaman kalpli veya yuvarlak veya dikdörtgen şeklinde olabilir. Bazıları küçük ziynet eşyaları ile birlikte sunulur. Bileklikler çoğu zaman süslemelerle birlikte sunulur. Bu süslemeler arasında küçük taşlar, boncuklar veya diğer dokuma unsurları dahil olabilir. Bilekliklerin üzerinde bulunan süslemeler, kullanıcının kişisel tarzına göre değişebilir.

Bir Efsane Gibi

Altın kelepçe bileklik, özgürlüğünüzün ve zarafetinizin simgesidir. Ürünler her açıdan sizlere avantajlı bir stil sunar. Sizi sıradanlıktan kurtarırken, arkanızda özgürlük ve büyülü bir gizemi arkalar. Göz alıcı tasarımlara sahip olan altın kelepçe bileklik, sizi çevresindeki herkesin dikkatini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Hem zarif hem de zamana karşı dayanıklı ürünler olarak bilinmektedir. Altın kelepçe bileklik, sonsuz sayıda şekil ve desenlerde mevcuttur.

Editör: TE Bilisim