Geçmişten günümüze kullanılan ve hala da rağbet gören aksesuarlar arasında altın zincirler de yer almaktadır. Lizay Pırlanta'nın stilinize bütünlük katacak bir altın zincir kolye modeli, olmazsa olmaz takılarınızdan biri haline gelecektir. Kolye tasarımlarımızda, her zevke ve tarza uygun pek çok çeşidimiz bulunmaktadır. Bu çeşitler, arzunuza bağlı olarak ince ve kalın zincir tercihi yapmanızı sağlayacaktır. Kolye uzunluğu söz konusu olduğunda ise dilediğiniz herhangi bir uzunluktaki altın kolye zinciri, tasarımlarımız arasından bulabilirsiniz. Uzun veya kısa zincir kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

Altın zincirin hafifliği, günlük kullanımda kullanım kolaylığı sağlar. Günlük kullanım için mükemmel bir mücevher parçasıdır. Özel günler için daha kalın, daha ağır bir model seçebilirsiniz. Siyah kombinlerinizi altın kolye zincir ile renklendirebilirsiniz. Bu sayede tüm dikkatler altın zincirlere yönelecektir. Eksiksiz bir görünüm için altın kolye zincir ve halka küpelerle kombinleme yapabilirsiniz. Farklı bilezik modelleri ile de kombine edebilirsiniz. Altın kolye zincir koleksiyonumuz, değindiğimiz gibi oldukça fazla modelden oluşan bir koleksiyondur. Her bütçeye uygun bir altın kolye zincir modeli bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi? Maldivler, İsrail Pasaportu Taşıyanların Girişine Yasak Getirdi mi?

Altın Zincir Çeşitleri

Altın zincirler söz konusu olduğunda, bu zincir imajına sahip birçok insan olduğunu görüyoruz. Ancak hem tarz hem de model olarak birçok müşterisi bulunan markamız, altın zincirin hemen hemen herkese yakışacak bir çeşidi olduğunu ortaya koyuyor. Bu modeller arasında; yıldız, kilit, trend motifler, halat, taşlı, ince ve kalın olarak birçok çeşit bulunuyor. İnce altın zincir kolyeler genelde daha sade takıları veya birden fazla parçayı kombinlemek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Kalın altın zincirler de boynun daha dolgun görünmesini sağlıyor herhangi bir ek aksesuar gerektirmeden kullanım imkanı sunuyor.

Trend zincir modellerimiz ise en popüler ve araştırılan ürünlerden biridir. Bu kolye türlerimiz, hem daha sportif hem de daha şık stilleri bir araya getiriyor. Bu sebeple bu model daha çok günlük kombinlerde kullanılsa da oldukça şık elbiselerle de tercih edilmektedir. Çoğu kombinle uyum sağlayan bu ürünler çok beğeniliyor ve bu ayarlar günlük kullanımda yaygın olarak tercih ediliyor. Halat altın kolye zincir modelimiz, adını ip benzeri işlemesinden alıyor ve hatırı sayılır bir popülerliğe ev sahipliği yapıyor. Daha geleneksel bir motife sahip olsa da genellikle daha şık kombinler için tercih edilen bu modeller, yenilikçi tasarımları sayesinde son derece kullanışlı bulunuyor. Uzun altın zincirlerimiz ise takının gösterişli gücünü ön plana çıkarmayı sevenler için ideal oluyor. Siz de markamızın altın zincir tasarımlarıyla zarifliğinizi ön plana çıkarmak istemez misiniz?

Editör: TE Bilisim