Ak Partide milletvekili listelerinin belirlenmesinde bir kriter olarak görünen temayül yoklamasına katılan Papuççu; “AK Parti teşkilatının da böylesi buruk bir ortamda düzenlenen programa bu denli katımın yüksek olması, buruk bir sevinç oluşturdu. AK Parti teşkilatlıları her zaman sorumluluk bilinci olan teşkilatlardır, bu halde bile evlerini kasabalarını bırakarak oy kullanmaya geldiler. Bu dava bilinci olduktan sonra bizler de Kahramanmaraş’ı bu büyük deprem sonrası elimizden geldiğince daha hızlı kalkındırmaya devam edeceğiz. Benim amacım, bu şehre bir taş üstüne bir taş daha koymaktır. Teşkilatlarımızın bize sağladığı destekler için de teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kahramanmaraşlılar hemen önleminizi alın! AKEDAŞ saat vererek sokak sokak açıkladı Kahramanmaraşlılar hemen önleminizi alın! AKEDAŞ saat vererek sokak sokak açıkladı

Her zaman yaşanılan bayrak yarışını kendilerinin de yaşadığına vurgu yapan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ender Umut Papuççu şöyle konuştu; “Bu bir her zaman bayrak yarışı oldu, Benim 2020 yılında yine il başkanlığı adaylığı sürecim oldu. Reisimizin külliyede bizi mülakata çağırması ile kendisi ile birebir konuşma fırsatım da oldu. İl başkanı olmadım ama partimi, hizmetimi ve çalışmalarımı da bırakmadım. Aynı desturla görev kime verilirse verilsin, biz yine davamız uğruna çalışmaya devam edeceğiz. Ben 10 yıldır il başkanlığı yardımcılığı yapıyorum ve her türlü görevlerde bulundum, bu sahalarda her türlü temayül yaptım. Bu şekilde buraya gelmek bizim için onurdur ve aynı zamanda 14 Mayıs’ta partimizin kazanması önemlidir. Şehrin yeniden ayağa kaldırılması ve herkesin Cumhurbaşkanımızın yanında olması çok önemli.”