Yüzün sahip olduğu karakteristik özelliği en iyi yansıtan bölgelerin başında burun geliyor. Hemen herkes güzel bir burun yapısına sahip olmak istese de burun yapısı farklı etkenlerden dolayı istenilen görüntüde olamayabiliyor. Böylesi durumlarda artık gelişen teknoloji ile beraber devreye Estelite uzmanları tarafından gerçekleştirilen burun dolgusu Adana uygulaması giriyor.

Burun bölgesinde var olan şekil bozukluklarını gidermek adına araştırma yapan insanların karşılarına ilk olarak çıkan uygulama rinoplasti oluyor. Fakat farklı nedenlerden ötürü bu işlemi yaptıramayan ya da cerrahi operasyonun beraberinde getirmiş olduğu iyileşme sürecini geçirmek istemeyenler ise artık araştırmalarını burun dolgusu Adana uygulamasına yönlendiriyorlar. Asimetri sorunları ve kontur eksikliği gibi durumların düzeltilmesi ile alakalı başarılı sonuçların ortaya çıkmasını sağlayan burun dolgusu, ameliyatsız burun estetiği söz konusu olduğu zaman ilk sıradaki yerini almayı başarıyor. Dolgunun yapıldığı bölgede herhangi bir iz ya da kesi olmamasından dolayı da burnunda değişim elde etmek isteyen herkes doğru isimler ile iletişime geçerek aradıkları sonuçları elde ediyorlar.

Burun Dolgusu Nedir?

Yüz estetiğini direkt şekilde etkileyen ve kişinin imajını başarılı şekilde değiştiren burun bölgesi, geçmişten günümüze her zaman oldukça önemli bir bölge olmakta. Burun kısmının dik ve küçük olması her zaman önemlidir. Lakin herkes bu konuda şanslı olmuyor. İnsanların yüz bölgelerinin birbirinden farklı olması otomatikman burun kısımlarının da farklı olması anlamına geliyor. Cerrahi operasyon süreci ile uğraşmak istemeyen ancak bu aşamada son derece etkileyici sonuçları beraberinde getirmek isteyenler artık burun dolgusu ile alakalı yaptıkları araştırmalar ile birlikte çok daha kısa sürede diledikleri sonuçları elde etmeyi başarıyorlar.

Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Erden Timur neden istifa etti? Erden Timur neden istifa etti?

Birçok kişi burun dolgusu Adana uygulamasın yalnızca kadınlar arasında popüler olduğunu düşünüyorlar. Halbuki kadınlar kadar erkekler de artık bu dolgu işlemini tercih ederek çok daha estetik görünüme sahip burna sahip olabiliyor. Burun dolgusu uygulaması öncesinde Estelite uzmanları yüz yapısını detaylı bir şekilde inceleyip kişinin de isteklerine göre en iyi burun yapısının ortaya çıkması adına ön planlamalar yapılıyor. Daha sonrasında ise dolgu işlemlerine başlanır.

İlk olarak burun dolgusu Adana için ilgili bölge ayrıntılı olarak temizlenir.  İla  dakikalık süre boyunca bölgeye anestezik krem uygulanarak kişinin uygulama sırasında hiçbir şekilde acı hissinin ortaya çıkmaması sağlanır. Daha sonrasında ise daha öncesinde yapılan görüşmeler i,le belirlenmiş bölgelere hazırlanılan dolgu karışımları enjekte edilmeye başlanır. Burun dolgusu, yapılacak olan işlemlere göre 2ila 10 dakikalık sürede dolgu işlemi tamamlanır.

Burun Dolgusu Hangi Avantajları Ortaya Çıkartır?

Yapılacak burun dolgusu Adana uygulamasının beraberinde getirmiş olduğu en büyük avantaj, burun bölgesi için cerrahi operasyon istemeyen ya da operasyon için onay almamış kişiler için hiçbir sorunla karşılaşmadan yapılabilmesi gelmektedir.

Başarılı bir burun dolgusu Adana uygulamasıyla birlikte burun estetiği sonrasında ortaya çıkan revizyon gereksinimi de başarılı şekilde ortadan kalkıyor. Daha öncesinde operasyon geçirmiş olup daha sonrasında tekrardan düzeltme için bıçak altına yatmak istemeyen kişiler, doğru isimler tarafından gerçekleştirilecek burun dolgusu ile beraber aradığı sonuçları elde etmeyi başarır. Burun dolgusu Adana uygulaması, rinoplasti ameliyatına oranla çok daha ekonomiktir. Yani insanlar çok daha rahat şekilde dolgu uygulamasını tercih edebilirler. Farklı cilt tiplerinde rahatlıkla uygulanabilen burun dolgusunda aynı zamanda iyileşme yani dolgunun oturma süreci de çok daha kısa olacaktır. Dolgu uygulamasının yapılma süreci başta olmak üzere konu hakkında gerekli olan tüm detayların üzerinde özenle durulmasını isteyenler, Estelite uzmanları ile www.estelite.com.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirler.

Editör: TE Bilisim