Amerikan televizyon dizisi The Walking Dead, izlenme rekorları kırmaya devam ediyor ve hayranlarını heyecanlandıracak bir haberle geliyor. Geçen yıl 11. sezonunun ardından final yapmış olan The Walking Dead'in yeni devam dizisi "The Walking Dead: Daryl Dixon," 11 Eylül'de ABD ile aynı anda TV+ platformunda yayınlanacak.

TV+ dijital içerik platformu, Eylül ayında da birbirinden heyecan verici içerikleri izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Dünya genelinde büyük bir ilgiyle takip edilen Amerikan televizyon dizisi "The Walking Dead," geçen yıl 11. sezonuyla veda etmişti. TV+, bu fenomen dizinin ilk devam dizisi "Dead City"yi 19 Haziran'da izleyicileriyle buluşturmuştu. Şimdi ise serinin ikinci devam dizisi "Daryl Dixon" ekranlara gelecek. Devam dizisi "Daryl Dixon," 11 Eylül'de ABD ile aynı anda TV+ platformunda izleyiciyle buluşacak.

Yeni dizi hakkında verilen bilgilere göre, The Walking Dead'in yeni dizisinde başrol oyuncusu Norman Reedus, Daryl Dixon karakteriyle geri dönecek. Daryl, kendisini anlaşılmaz bir şekilde Fransa kıyılarında bulacak ve zombilerle mücadelesine devam edecek. Paris merkezli parçalanmış ancak büyüyen otokratik bir hareketin öfkesini uyandıracak olan Daryl, sezon boyunca yeni görevler üstlenecek ve Amerika'ya dönmeye çalışacaktır.

Ayrıca, "Dead City" ve "Daryl Dixon" dizilerinin ardından, dizideki diğer karakterlerin hikayesini anlatan "Rick & Michonne" dizisi de TV+ platformunda seyirciyle buluşacak. Bu yeni dizilerle The Walking Dead evreni daha da genişleyecek ve hayranları için heyecan verici bir dönem başlayacak.

Şair Mortaş, 23 Mayıs’ta Okurlarla Buluşacak Şair Mortaş, 23 Mayıs’ta Okurlarla Buluşacak

Kaynak: İHA