Bilindiği üzere kripto para yatırımında en çok tercih edilen yöntem, online kripto para borsalarını kullanarak kripto para satın almaktır.

Ancak bu yöntemin en bilinen dezavantajı işlemin gerçekleştirilmesi ile belirtilen miktarın hesaba yatırılması arasında geçen zaman farkıdır. Bu zaman farkı nedeniyle satın aldığınız ya da sattığınız kripto para miktarı anında hesabınıza geçmemektedir.

Bu gecikmelerin önüne geçmek ve yapılan işlemin anında olmasını sağlamanın en bilinen ve en kolay yolu olarak en kolay Bitcoin al sat platformu NakitCoins’i sizlere tanıtmak istiyoruz.

Kullanıcı Dostu Ara Yüzüyle Kolay İşlem Olanağı

NakitCoins’in en büyük avantajlarından biri kullanıcıların çok kolay bir şekilde işlem yapmalarına olanak tanıyan kullanıcı dostu ara yüzüne sahip olmasıdır.

NakitCoins mobil uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra yapacağınız işlemi önceden telefonunuzdan belirtin. Daha sonra NakitCoins şubelerinden birine giderek yapacağınız işlemi uygulamadan gişe görevlisine iletin. Yapacağınız her şey bu kadar basit. Bunları yaptıktan sonra hızlıca işlem gerçekleşmiş olacak ve istediğiniz kripto para alışını ya da satışını hızlıca gerçekleştirmiş olacaksınız.

NakitCoins’in bir diğer avantajı da kripto para işlemlerinde en önemli unsur olan güvenlik faktörünü sonuna kadar hak eden bir uygulama olmasıdır. NakitCoins ile yapılan ve yapılacak tüm işlemlerde iki faktörlü kimlik doğrulama ve soğuk cüzdan gibi kripto paralar ile yapılan işlemleri güvenli hale getiren süreçlerin tamamını içermektedir.

Marul Kafa annesi kimdir, neden öldü? Gözyaşlarına boğuldu... Marul Kafa annesi kimdir, neden öldü? Gözyaşlarına boğuldu...

Her Türlü Kripto Para Alım Satımı

NakitCoins üzerinden kripto paraların her çeşidinin alım satımı rahatlıkla yapılabilmektedir. NakitCoins şubelerinden yapılan işlemlerde şirket politikası olarak öncelikli şekilde Tether (USDT) ve Bitcoin işlemleri öncelikli olarak istense de yine de Binance’de yer alan tüm kripto paralar kolayca alınıp satılabilmektedir.

Düşük İşlem Ücretleri

NakitCoins ile yapılan işlemlerde alınacak ücretler piyasadaki en uygun ücretler arasında yer almaktadır. NakitCoins ile yapılan işlemlerde alınacak komisyon oranları işlemde kullanılacak miktara göre değişiklik göstermektedir. Komisyon oranı o anda BTC/USDT ile dolar kuru paritesine bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte en yüksek %3 ve en düşük %0,5 olarak belirtilebilir.

NakitCoins’te yukarıda belirtilen oranlara ek olarak daha az komisyon ödemenin farklı bir yolu da bulunmaktadır. Bir müşterinin son 30 gün içerisinde yaptığı işlemlerin tamamı için belli bir miktarın üstünde işlem söz konusuysa bu işlem miktarına göre özel bir indirim uygulanmaktadır.

Şu anda Türkiye’nin 5 farklı şehrinde şubesi yer alan NakitCoins’in İstanbul’da 2, Ankara’da 1, Bursa’da 1 ve Antalya’da 2 şubesi ile hızlı kripto para transferleri mümkündür.

Editör: Furkan Tuğrul