Cuma akşamları ekranlara gelen ve uzun yıllardır büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen "Arka Sokaklar" dizisi, yeni sezona bomba gibi bir kadro güncellemesiyle başladı. Dizinin 18. sezonunda izleyicileri ekran başına kilitleyecek bir sürpriz oyuncu daha katıldı: Balamir Emren!

Kurtlar Vadisi yıllar önce yayınlamış! İran-İsrail ile ilgili bomba gibi tespit Kurtlar Vadisi yıllar önce yayınlamış! İran-İsrail ile ilgili bomba gibi tespit

Türk televizyon dünyasının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen "Arka Sokaklar"ın yeni bölümlerinde Balamir Emren, doktor Yağız karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Geçtiğimiz sezon "Tuzak" dizisinde polis rolüyle büyük beğeni toplayan Emren, şimdi ise "Arka Sokaklar"ın sağlık ekibine katılıyor.

Doktor Yağız karakteri, Rıza komiserin kızı Pınar'ın yakın arkadaşı olarak hikayeye dahil olacak. Diziye katılan diğer yeni isimlerle birlikte, Arka Sokaklar'ın izleyiciye sunacağı heyecan dolu anlar bir kat daha artacak.

adsiz-tasarim-2023-09-18t144251748

"Arka Sokaklar" dizisinin efsane kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu gibi usta oyuncuların yanı sıra Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Özlem Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Furkan Göksel, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal, Onurcan Sesli ve Mustafa Efe Günay gibi yetenekli isimler de bulunuyor.

"Arka Sokaklar," Orhan Oğuz'un yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un yazdığı bir yapım olarak izleyicilerle buluşuyor. Yeni sezonun, bu yeni eklemelerle birlikte dizinin sadık izleyici kitlesi için heyecanı daha da artıracağı kesin gibi görünüyor. Bu unutulmaz polisiye diziyi kaçırmamak için Cuma akşamlarını not etmekte fayda var!

Kaynak: Birsen Altuntaş