Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, 29 Eylül tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan yeni filmi 'Do Not Disturb'ın heyecan verici ilk fragmanını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bu beklenen yapım, Cem Yılmaz'ın daha önce büyük beğeni toplayan 'Karakomik Filmler' serisinin bir parçası olan Ayzek karakterine odaklanıyor. Ayzek, pandemi nedeniyle işsiz kalarak sakin bir otelde gece vardiyasında işe başlar. Ancak işinin ilk gecesinde, otelde konaklayan misafirlerin gizemli ve tuhaf davranışlarına tanık olduğunda, olaylar umulmadık bir şekilde karmaşık bir hal alır ve Ayzek beklenmedik maceralara sürüklenir.

Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle... Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle...

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu 'Do Not Disturb' filminde, başarılı oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Ahsen Eroğlu (Suhal), Celal Kadri Kınoğlu (Bahtiyar), Özge Özberk (Saniye), Bülent Şakrak (Davut), Nilperi Şahinkaya (Peri), Mustafa Kırantepe (Cengiz), Zafer Algöz (Salih), Diren Polatoğlu (Çarli), Seda Akman (Dora), Can Yılmaz (Bahri), ve Selen Şenay (Hacer) gibi deneyimli oyuncular, filmde önemli roller üstleniyor.

29 Eylül'de Netflix'te yayınlanacak olan 'Do Not Disturb', Cem Yılmaz hayranlarının büyük bir merakla beklediği bir yapım olarak öne çıkıyor. Bu komedi dolu macerayı kaçırmamak için takvimlerinizi işaretlemeyi unutmayın!