banner77

Dedektif anne, sapık komşunun peşinde!

İzmir'de yaşayan Sevilay B., 14 yaşındaki kızını sosyal medyadan sahte hesapla taciz eden sapığa müthiş bir planla suçüstü yaptı. Çıplak fotoğraflarını isteyen sapıkla, kızıymış gibi mesajlaşan anne 50 lira karşılığında istediğini yapacağını söyledi ve parayı markete bırakmasını istedi. Sapık, istenildiği gibi parayı markete bıraktı. Daha sonra markete gelen anne, kamera görüntülerini izleyince şoke oldu. Tacizci, evli ve iki çocuk babası komşuları çıktı.

Dedektif anne, sapık komşunun peşinde!

İğrenç olay İzmir'de meydana geldi. Menderes ilçesinde yaşayan ev hanımı Sevilay B., kızı Z.'yi iki aydır sosyal medya üzerinden taciz eden biri olduğunu öğrendi. Küçük kızdan çıplak fotoğraflarını çekip göndermesini isteyen sapık, mesajları engellendikçe sahte hesap açıp tacize devam etti.

BAKKALA 50 LİRA BIRAKINCA KİM OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Sabah Gazetesinde yer alan habere göre; tacizci, 14 yaşındaki kızdan çıplak fotoğraflar istedi. Tacizcinin 'seni her gün görüyorum' deyip, küçük kızın nerelere gittiğini de söylemesi üzerine anne Sevilay B. iyice paniğe kapıldı.

Tacizcinin yakınlarda biri olduğunu tahmin eden anne dedektif gibi iz sürüp, plan yaptı.

Kızıymış gibi tacizciyle yazışan Sevilay B. 50 lira karşılığında çıplak fotoğraflarını göndereceğini söyledi ve parayı yakınındaki markete bırakmasını istedi.

Markete giden şüpheli, 50 lirayı denildiği gibi bıraktı. Bu sırada güvenlik kameraları ise şüpheliyi kaydetti.

Ses kaydı da kameralar tarafından alınan ve tedirgin tavırlar sergileyen şüphelinin market sahibine, "Bir kız çocuğu bu parayı gelip alacak" dediği duyulurken, market sahibinin, "Senin çocuklar mı alacak?' şeklinde sorusuna, 'Yok başka. Benim çocuklar değil. Biraz sonra gelip alacak. Tamam' diye yanıt verdiği görüldü.

TACİZCİ İKİ ÇOCUK BABASI KARŞI KOMŞU ÇIKTI

Ardından markete giderek görüntüleri izleyen Sevilay B. büyük bir şok yaşadı. Görüntülerdeki tacizcinin, evli, bir kız ve bir erkek çocuğu babası karşı komşuları 32 yaşındaki mermer ustası Ali D. olduğunu gördü.

Sevilay B. o an öfkeyle karşı komşusunun evine giderek durumu eşine anlattı. Ali D.'nin eşi de büyük bir şaşkınlık yaşadı. Güvenlik kamera kayıtları ile mesajlaşmaların ekran görüntülerini alan Sevilay B. durumu polise bildirdi. Polis ekipleri olaydan sonra kaçan Ali D.'yi her yerde arıyor.

ANNE-KIZ KORUMA ALTINA ALINDI

Anne Sevilay B. ile kızı Z.B, olaydan sonra savcılık tarafından bir ay süreyle koruma altına alındı. Sevilay B.,kızının hayatından endişe ettiğini söyleyerek sapığın bir an önce yakalanmasını istedi.

Kanak:Son Dakika

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67