banner77

Kafasında şişe kırdı! Yerde tekmeledi! Esnaf olayı ortaya çıkardı!

Kafasında şişe kırdı! Yerde tekmeledi! Esnaf olayı ortaya çıkardı!

Beyoğlu'nda bir şahıs, sabaha karşı yolda yürüyen iki kadından birisinin kafasına şişeyle vurdu. Bununla da yetinmeyen saldırgan, kadınların peşini bırakmadı. Saldırganın şiddeti tekme ve yumruklarla devam ederken, o anlar kameraya yansıdı. Korkunç şiddet olayı ise saldırı sırasında camı hasar gören iş yeri sahibinin kamera görüntülerini izlemesiyle ortaya çıktı.

Beyoğlu Kuloğlu Mahallesi'nde geçtiğimiz hafta saat 05.30 sıralarında meydana gelen olaydaedinilen bilgiye göre sabaha karşı iki kadın birlikte yolda yürümeye başladı. Bir süre sonra kadınların arkasından yaklaşan iki şahıstan biri, kadınlardan birinin kafasına şişeyle vurdu.

KAFASINA ŞİŞEYLE VURDUĞU KADININ PEŞİNİ BIRAKMADI

Şahsın elinden çıkan şişe cadde üzerindeki bir işyerinin camına çarparak hasar verdi. Kadının peşini bırakmayan şahıs, arkasından yaklaşıp tekme ve yumruklarla saldırdıktan sonra çelme taktı. Ardından kadınlar birlikte yürüyerek sokaktan ayrıldı. Yaşananlar ise kameralara saniye saniye yansıdı.

KADINA ŞİDDET OLAYINI KIRIK CAM DETAYI ORTAYA ÇIKARDI

Olayın ardından sabah saatlerinde işyerine gelen Süleyman Kutluk, camda kırık olduğunu fark etti. Bunun üzerine kameraları inceleyen işyeri sahibi, yaşanan kavga sonucunda işyerinin camının hasar aldığını gördü. Görüntüleri alan Kutluk, emniyete giderek şahıstan şikayetçi oldu. Olayla ilgili konuşan işyeri sahibi, "Kamerada izlediğim kadarıyla birbirini dövmüşler. 2 bey ve 2 bayan birbirine saldırmış, şişe falan fırlatmışlar. Biz de karakola gittik tutanak verdik. Zaten görüntüler emniyette de var" dedi.

Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, şahsı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: Son dakika

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2022, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67