banner77

Sedyedeki hastalar, eşi ve başka kadınlar... Sapık doktorun başka görüntüleri de ortaya çıktı!

Telegram üzerinden kurduğu gruplarda çocukların cinsel istismara uğradığı görüntüleri paylaşan ve bunların ticaretini yapan 43 şüpheliyle birlikte gözaltına alındı...

Sedyedeki hastalar, eşi ve başka kadınlar... Sapık doktorun başka görüntüleri de ortaya çıktı!

Çoklu mesajlaşma uygulaması Telegram üzerinde kurdukları gruplarda çocukların cinsel istismarını içeren görüntüler paylaşıp, ticaretini yaptığı iddiasıyla 43 şüpheli şahısla birlikte gözaltına alınıp mahkemece serbest bırakılan beyin cerrahı Dr. K.M'nin dijital cihazlarında, hastalara ait sedye üzerinde çıplak halde çekilmiş görüntüler de tespit edildi.

EŞİ VE BAŞKA KADINLARLA OLAN İLİŞKİLERİNİ DE KAYDETMİŞ

Görev yaptığı şehirden gözaltına alınarak İstanbul'a getirilen ve emniyet sorgusunda suçlamaları kabul ettiği öğrenilen cerrahın bilgisayarında ayrıca eşi ve başka kadınlarla yaşadığı cinsel birliktelikleri gösteren görüntülerin de bulunduğu öğrenildi.

SERBEST KALDI

K.M.'nin, eşi ile iş arkadaşının kendisinden şikâyetçi olmadığı gerekçesiyle mahkemeden adli kontrol ile serbest bırakıldığı öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Telegram'da ”Kuralsızlar Çetesi”, “Morp” ve “House Of Gavats Arayış” gibi isimlerle gruplar oluşturdukları belirlenen 48 şüphelinin, bu gruplar üzerinden yurt dışından getirdikleri görüntüleri birbirlerine pazarlık usulüyle sattıkları ve paylaştıkları tespit edilmiş, İstanbul'un 13 ilçesi ile 22 ilde dün sabah düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 41 şüpheli yakalanarak gözaltına alınmıştı. Gruplara referansla üye kaydettiği belirlenen şüpheliler arasında doktor, polis, uzman çavuş, sözleşmeli er ve esnafların da olduğu tespit edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67