Ünlü komedyen Ata Demirer, uzun bir aradan sonra Eylül ayında yeni bir dizi projesi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Son olarak "Bursa Bülbülü" filmi ile Disney Plus'ta büyük ilgi gören Demirer, bu kez Netflix'te izleyicilerle buluşacak.

Yıllardır ekranlarda yer almayan Demirer'e, yeni projesinde ünlü oyuncu Esra Bilgiç eşlik edecek.

Arka Sokaklar'a bomba transfer! Tuzak dizisinin yıldızıyla anlaştılar Arka Sokaklar'a bomba transfer! Tuzak dizisinin yıldızıyla anlaştılar

esra-bilgic

ESRA BİLGİÇ VE ATA DEMİRER İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR

Esra Bilgiç, "Bursa Bülbülü" filminin ardından Ata Demirer ile yeniden bir araya geliyor. Bu kez "Bir İhtimal Daha Var" adlı dizi projesinde başrolü paylaşacak olan ikili, izleyicilere komedi dolu anlar yaşatacak. Dizi, toplamda 8 bölümden oluşacak.

UĞUR YÜCEL DİZİNİN KADROSUNA KATILDI

Eylül sonunda sete çıkması planlanan diziye ünlü aktör Uğur Yücel de katıldı. Uğur Yücel, Esra Bilgiç'in babasını canlandıracak ve bu güçlü oyuncu kadrosuyla diziyi daha da renklendirecek.

ugur-yucel

Dizi, Eylül sonunda çekimlere başlayacak ve yönetmen koltuğunda Hakan Akgül bulunacak. Senaryosunu Deniz Akçay'ın kaleme aldığı proje, Ata Demirer'in yakın zamanda annesine aldığı evin bulunduğu Urla'da çekilecek.

Netflix'in yeni dizisi "Bir İhtimal Daha Var," izleyicilere keyifli anlar yaşatmak için Eylül ayının sonlarına doğru ekranlarda olacak.

Başarılı oyuncu kadrosu ve komedi türündeki hikayesiyle merakla beklenen dizi, Netflix platformunda yayınlanacak.