Yalı Çapkını dizisinde kantarın topuzunu kaçıracak ayrılık kararı! Yalı Çapkını dizisinde kantarın topuzunu kaçıracak ayrılık kararı!

ATV, yeni sezonda iddialı bir yapımla izleyicileri ekrana bağlamaya hazırlanıyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya'nın yer alacağı Yasak Aşk dizisi, Tims&B tarafından hazırlanıyor ve büyük bir bütçeyle çekilecek.

ERKAN PETEKKAYA'NIN GÜCÜYLE YASAK AŞK EKRANLARA TAŞINIYOR

Tims&B'nin yeni dizisi Yasak Aşk, Erkan Petekkaya'nın güçlü oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor. Yapım şirketiyle anlaşmaya varan dizi, NOW TV'de yayınlanan Kızıl Goncalar dizisine rakip olmasıyla da merak uyandırıyor.

İZLEYİCİLER HEYECANLA BEKLİYOR

Erkan Petekkaya'nın yeni sezonda ATV ekranlarında olacağı haberi, izleyiciler arasında büyük bir heyecan yarattı. Sektördeki iddialı yapımcı ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin, merakla beklenen bölümleriyle izleyicilere keyifli ve heyecan dolu anlar yaşatacağı öngörülüyor.

Erkan Petekkaya Anlasma Sagladi

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; yeni sezonun en iddialı projelerini hazırlayan ve dünyanın pek çok ülkesinde büyük beğeniyle izlenen Türk dizilerinin yapımcısı Tims&B Productions, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar yapımcılığında yeni sezon hazırlıklarına başladı.

ÇEKİMLER ADANA'DA

Şirket, Adana'da çekilmesi planlanan ve yeni sezonun en iddialı projesi olarak şimdiden büyük bir heyecan uyandıran 'Yasak Aşk' adlı yeni projeleri için ünlü oyuncu Erkan Petekkaya ile anlaştı. Petekkaya, 2024 yılı içerisinde atv'de hayranlarının karşısına çıkacak.

Editör: İsa Aslantaş