İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe arasındaki küskünlük sona erdi İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe arasındaki küskünlük sona erdi

Kahramanmaraşlı iş insanı Arslan Deveboynu'nun sahip olduğu DEKA Müzik, müzik dünyasına kazandırdığı yeni eserlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu defa da başarılı albümleriyle Türkiye'nin sevilen sanatçıları arasında yer alan Kahramanmaraşlı Aynur Bolat, DEKA Müzik etiketiyle "Elbistan Güzeli" şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Söz ve müziği Mehmet Özcan’a ait olan bu parça, kısa sürede büyük ilgi görerek tıklanma rekorları kırdı.

AYNUR BOLAT'IN YENİ HİTİ: "ELBİSTAN GÜZELİ"

Aynur Bolat, müzik kariyerinde önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. Yeni şarkısı "Elbistan Güzeli", DEKA Müzik'in kalitesiyle buluşarak dinleyicilerin beğenisini kazandı. Mehmet Özcan’ın söz ve müziğiyle hayat bulan bu parça, yayınlandığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılandı ve müzik listelerinde hızla üst sıralara yükseldi.

GEÇMİŞİNİ UNUTMAYAN SANATÇI: AYNUR BOLAT

Aynur Bolat, bugüne kadar seslendirdiği birçok başarılı eserle dinleyicilerin gönlünde taht kurmuş bir isim. Bolat'ın önceki şarkıları arasında yer alan "Çare Bulunmaz", "Bilen Var Mıdır?", "Senden Bana Yar Olmaz", "Nesine", "Afşinli Yar", "Ana Yüreği", "Ben Olsam", "Yayla Güzeli", "Yabancı" ve "Eski Tadım Yok Artık" gibi parçalar da büyük beğeni toplamıştı. Yeni şarkısı "Elbistan Güzeli" ile yine adından sıkça söz ettiren Bolat, müzik dünyasındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

DEKA Müzik'in katkılarıyla müzikseverlere sunulan bu yeni eser, hem melodisiyle hem de sözleriyle dinleyicilerin kalbini fethediyor. Arslan Deveboynu'nun öncülüğünde DEKA Müzik, yeni projeleriyle müzik dünyasında adından daha çok söz ettirecek gibi görünüyor.

Editör: İsa Aslantaş