Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, 8 Nisan 2024 tarihinde şehrimizin tarihi ve kültürel değerlerinden biri olan Tarihi Kapalı Çarşı'yı ziyaret etti. Ziyarette esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Görgel, hemşehrilerimizin taleplerini dinledi ve şehrin kalkınmasına yönelik projeleri hakkında bilgiler verdi.

ziyaret_1

ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ, ÇÖZÜM ÜRETME SÖZÜ VERDİ

Ziyaret kapsamında Başkan Görgel, Tarihi Kapalı Çarşı'daki esnafları işyerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Görgel, çözüm üretmek için gerekli adımları atma sözü verdi.

ziyaret_2

VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ, TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ

Esnaf ziyaretinin ardından Başkan Görgel, çarşıda alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Görgel, kendisine gösterilen teveccühten dolayı teşekkürlerini iletti.

3-11

Başkan Görgel'in Tarihi Kapalı Çarşı'yı ziyareti esnaf ve vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılandı. Ziyaretçiler, Başkan Görgel'in esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmesinden ve şehrin kalkınmasına yönelik projeler hakkında bilgi vermesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

GÖRGEL'DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Başkan Görgel, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "Tarihi Kapalı Çarşı'mızı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. Esnafımızın sorunlarını ve taleplerini dinledik, çözüm üretmek için gerekli adımları atacağız. Vatandaşlarımızla da sohbet ederek şehrimize yönelik projelerimiz hakkında bilgiler verdik. Gösterilen ilgi ve sevgiden dolayı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş'ta ev yangını geceyi gündüze çevirdi Kahramanmaraş'ta ev yangını geceyi gündüze çevirdi

ziyaret_4

ziyaret_5