Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi Necip Fazıl Kısakürek kültür merkezinde 7. Olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Kahramanmaraş'ta otomobil alev topuna döndü Kahramanmaraş'ta otomobil alev topuna döndü

Tek aday olarak üyelerinin sevgisi ve desteğiyle yoğun katılım sağlanarak mevcut başkan Mehmet Ali KÜPELİ yeniden seçilerek güven tazeledi.

WhatsApp Image 2024-01-22 at 12.56.19 (1)

Proğrama Ak Parti Millet Vekili Tuba KÖKSAL, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi MAHÇİÇEK, Ak Parti Oikişubat İlçe Başkanı Mücahit KARA, Gaziantep Ash İl Müdürü Mutlu KAYA, Tarım İl Müdürü Ramazan BİLİR, SGK İl Müdürü Harun AKBALABAN, İşkur İl Müdürü Ali GÜLER ve Dernek Başkanlarımız katılım sağladı.

Başkan Küpeli yaptığı açıklamada “Rütbemiz ve Mensubiyetimiz farklı olsada aynı uğurda aynı bayrağa hizmet ettiğimiz, aynı toprağa kan döktüğümüz silah arkadaşlarımıza ve onların emanetine sahip çıktık ve çıkmaya devam edeceğiz. Camiamızın her ferdine canı gönülden hizmet etmeye devam edeceğiz. Yolumuz uzun ve niyetimiz salih. Temennim ve Duam sayımızın artmaması yönünde ama bu uzun yolda camiamızın her ferdini bu kutlu davada sahiplenip biran olsun yalnız bırakmayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

WhatsApp Image 2024-01-22 at 12.56.19 (3)