Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, geride bıraktıkları 2023 yılını değerlendirdi. Başkan Okay, bu yılın Cumhuriyetimizin 100. yılını buruk bir şekilde yaşadıklarını ifade ederek, asrın felaketinden kaynaklanan büyük acıları deneyimlediklerini belirtti.

Dulkadiroğlu’ndan ihtiyaç sahibi vatandaşa anlamlı jest Dulkadiroğlu’ndan ihtiyaç sahibi vatandaşa anlamlı jest

BİRLİK VE BERABERLİKLE YARALAR SARILIYOR

Başkan Okay, asrın felaketinde milletin ve devletin bir ve beraber olduğunu vurgulayarak, ortaya konulan bu birlik ve beraberliğin, felaketin yaralarını sarmada büyük önem taşıdığını dile getirdi. Yaşanan olumsuzluklara rağmen umutlarını tazeleyen Başkan Okay, yeni yılda huzur ve mutluluk beklentilerine ulaşmak için Dulkadiroğlu'nu daha güzel günlere taşıma hedeflerini paylaştı.

UMUTLA GELECEĞE BAKIŞ VE BARIŞ DİLEĞİ

Başkan Okay, yeni yılda yaşanan olumsuzlukların son bulması temennisinde bulunarak, özellikle İsrail'in Filistin'de gerçekleştirdiği katliam ve kaybedilen çocukların acısına vurgu yaptı. Dulkadiroğlu'nun huzur ve mutluluğa olan umudunu tazeleyen başkan, 2024 yılının ülkeye ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve aydınlık günler getirmesi dileğiyle mesajını noktaladı.

YENİ YIL KUTLAMASI VE GÜZEL GÜNLER DİLEĞİ

Başkan Necati Okay, mesajının sonunda tüm hemşehrilerinin yeni yılını kutlayarak, aileleri, yakınları ve sevenleriyle birlikte nice güzel yıllara erişmelerini diledi.