Anne karnındaki pozisyonu gibi yattıkları için çok rahat ediyorlar. Ve sancıları azalıyor. Bebeklerde hamak rahat uyku uyumasını sağlamanın yanı sıra bebek hamağı bebeğinizin sizin yanınızda vakit geçirmesini sağlar. Normalde güvenlidir. Rahattır rahat taşınabilir bebekler rahat eder. Bebeklerde hamak zararsızdır. İkinci yatağı gibidir.
Bebeklerin uykuya rahat dalmasını sağlar. Çok işlevseldir. Bebek hamak çeşitleri güvenli kullanım sağlar. Hamakta yatan bebeklerde kan seviyeleri ideal olur. nefes alıp vermesi düzenli halde kalır. boğulma riski azalır. bebeğin huzurlu uyumasını sağlar. Doğumundan itibaren 2 yaşına kadar kullanabilir. bebeğin kaslarına iyi gelir. bebeğin uyku konsantrasyonunu olumlu etkiler.

Doğru bir hamak seçmek bebek için önemlidir. omurganın doğal duruşunu destekleyebilir. bebek hamağını taşımak oldukça kolaydır. Özellikle yaşlı insanların bebekleri sallamak için kullandığı üründür. rahat olması gerekir. temiz olması gerekir. beşiğin diğer kumaşlar kullanılmaması gerekir. böylece bebekler daha sağlıklı büyür. kendilerini güvende hissederler. anneleriyle vakit geçirir markalı ürün seçilmelidir. Svava sitesinden bebek hamakları çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bebek Hamağı Özellikleri Nelerdir?

Kumaşı %100 pamuktur. Hava alarak bebeğinizin terlemesini ve pişik olmasını engeller. Bebeğin rahatça uyumasını sağlar Kalitelidir. Konforludur. Bebek hamağının en önemli avantajlarından biri beşiklerin aksine bebeğin etrafında neler olduğunu görmesine izin vermesidir. Bebeği iyi tutmak ve düşmesini önlemek için genellikle kemeri vardır. Böylelikle bebek yaslanabilir ve sallanabilir. Görünüş olarak.
Bebek Hamağının Faydaları Nelerdir?

hamak alımında bebeği zarar görmesin diye bebek hamağı kullanırken içerisine ne minder ne yastık konulmamalıdır. Bebeklerde sürekli rastlanan reflü problemi hamakta uyuyan bebeklerde çok daha az oranda görülmektedir. Bebekler sanki anne karnında yatıyormuş gibi hissederler. Eğer minder veya yastık konulursa bebeğin çenesi göğse bastırılır ve nefes alamazlar. Bebekler zararsız bir şekilde oynarlar. Hamaklar gaz sancısı ve reflü olan bebeklerde sakin olmasını sağlıyor. Rahat uyku uyumayan bebeklerde çok rahat uyur gazı varsa giderilir.

  • Bebeklerin omurgasını destekler. bebek hamağı dikkatli olmalıdır. Bebekler zarar görmesin diye. bebeklerin görme ve işitme duyularının yanı sıra kilo almasını sağlar. bebeklerin beşik kumaşları %100 pamuk kumaştan olması lazım bebekler daha rahat büyür. böylelikle bebekler en kıymetli varlıklardır onlar için rahatlık en güzel şeydir. Bebek beşikleri bebekler için çok önemlidir.

Dikkatini çeker bebeğin ihtiyacına göre en uygun olanı seçilmelidir. Bebekler hassastır. bebekler böyle mutlu huzurlu olur. Böylelikle neşe saçarlar. bebekler en güzel varlıktır. hamak bebeklerin vazgeçilmezidir. hamak uyku kalitesini yüksekte tutar.ve verimlidir. mutlulukla uyanırlar. Kemeri vardır hamağın böylelikle anneler rahat eder.

Bebekler uzun ve derin uyur. Hamakta keyifle sallanırlar eğlenirler hamak uykusu gelmeyen bebekler içindir. hamak bütün genel bebekler için faydalıdır. bir kere bebekler alıştığında hamağa bırakmazlar. sallanmak isterler. yani anne babaların bir numara imdatlarına yetişen bir salıncaktır. bebek salıncakları bazı annelerin tercihleri olmamaktadır. başka şekilde uyutma yöntemine gidiyorlar ama çoğunlukla hamağı tercih eden anne babalar vardır. Bebek hamakları için Svava sitesini inceleyebilirsiniz.