Real Madrid'in yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı ve İspanyol devindeki performansıyla büyük ilgi çeken Jude Bellingham, İspanyol basınına verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Genç futbolcu, bu yıl kazandığı Golden Boy ödülüne dair önemli detayları paylaşırken, geleceğin yıldızlarına dair de öne çıkan isimleri sıraladı.

ALTIN ÇOCUK ÖDÜLÜNÜ KAZANAN JUDE BELLİNGHAM'DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMALAR!

Avrupa liglerindeki en iyi 21 yaş altı futbolcuya verilen Altın Çocuk (Golden Boy) ödülünün bu yılki sahibi Jude Bellingham, İtalyan gazetesi Tuttosport'a verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

Özellikle bir sonraki ödül için favorilerinin kim olduğuna dair yöneltilen soruya cevap veren Bellingham, büyük bir sürprize imza attı.

Çankaya FK Sebat Gençlik maçı canlı yayınlanacak mı? Çankaya FK Sebat Gençlik maçı canlı izle! Çankaya FK Sebat Gençlik maçı canlı yayınlanacak mı? Çankaya FK Sebat Gençlik maçı canlı izle!

ARDA GÜLER, BELLİNGHAM'IN FAVORİSİ!

20 yaşındaki yıldız futbolcu, "Üç isim söyleyeceğim. Öncelikle Real Madrid'den takım arkadaşım Arda Güler. Çıkış yapmasını etkileyen sakatlıkları atlatmış durumda. O, bir fenomen. Antrenmanlarda onu görüyoruz ve büyüleniyoruz. Sonrasında Borussia Dortmund'dan eski takım arkadaşım Jamie Bynoe-Gittens ve son olarak kardeşim Jobe." ifadelerini kullanarak Arda Güler'i bir sonraki ödül için favori olarak gösterdi.

BELİNGHAM'IN MADRİD'DEKİ PERFORMANSI GÖZ DOLDURUYOR!

Real Madrid'in geçen yaz transfer döneminde Borussia Dortmund'dan transfer ettiği Jude Bellingham, bu sezon tüm kulvarlarda 17 maça çıkarken 15 golle önemli bir performans sergiledi. Genç yıldızın Real Madrid'e adaptasyonu ve sahada gösterdiği etkileyici performans, futbolseverlerin ve uzmanların dikkatini çekiyor.

Detaylı ve heyecan verici röportajın tamamını öğrenmek için gözler, Jude Bellingham'ın gelecek vaat eden kariyerine çevrildi.