Beşiktaş Kulübü'nde son dönemde yaşanan başkanlık yarışı ve transfer gelişmeleri futbol camiasının gündemini meşgul ediyor.

Kılavuzlu'daki Spor Alanı İstiklalspor'a Kazandırıldı: Hedef Şampiyonluk! Kılavuzlu'daki Spor Alanı İstiklalspor'a Kazandırıldı: Hedef Şampiyonluk!

Kara Kartal'ın Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Sergio Ramos transferi nedeniyle istifa eden Serhan Çetinsaya, yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Beşiktaş'ın geleceğindeki belirsizlik, futbolun önemli isimlerini bir araya getiriyor.

Emre Kocadağ adaylığını açıkladıktan sonra büyük bir sürprize imza atmaya hazırlanıyor. İşte Beşiktaş'ta yaşanan son gelişmeler:

EMRE KOCADAĞ, SERHAN ÇETİNSAYA'YI SİLAHI OLARAK KULLANIYOR

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Emre Kocadağ, Serhan Çetinsaya'nın desteğini arkasına almış durumda.

Sergio Ramos transferi yüzünden Ahmet Nur Çebi ile ters düşerek istifasını sunan Çetinsaya, Kocadağ'ın listesinde asbaşkan olarak yer alacak.

Bu hamle, Beşiktaş'ta büyük bir değişikliğin habercisi olarak görülüyor.

2112023010816_9371760_1_8

BÜYÜK BİR DÜNYA YILDIZI BEŞİKTAŞ'A GELİYOR

Kocadağ ve Çetinsaya'nın yönetimdeki yerleriyle birlikte Beşiktaş'ın hedefleri de değişiyor. İddialara göre, Serhan Çetinsaya, devre arasında Beşiktaş'a dünya çapında tanınan bir yıldızı transfer etmek için harekete geçecek. Bu transfer, yeni yönetimin iddialı ve cesur bir adımı olarak yorumlanıyor.

SERHAN ÇETİNSAYA'NIN AÇIKLAMALARI

Serhan Çetinsaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Başkan adaylığı için değer verdiğim kişilerden, camiamızdan ve kulübümüzü takip eden basın mensuplarından sorular geliyor. Beşiktaş için başkanlığa layık görülmek bile büyük bir gurur ancak bu dönem için böyle bir planım olmadığını belirtmek istiyorum. Aslında Beşiktaş’ın bir hava değişimine, daha yeni yüzlere ve gençleşmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. İnşallah Beşiktaş'ımızı hak ettiği seviyeye taşıyacak bir isim olur. Sonuç ne olursa olsun, unvan gözetmeksizin kulübümüze maddi manevi desteğim devam edecektir."

Beşiktaş camiası, yeni döneme umutla bakarken, transferdeki bu iddialı adımın takımın geleceğine olumlu etkiler yapacağına inanıyor. Yakın gelecekte yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

(Kaynak: FotoSpor)

Editör: İsa Aslantaş