Çapkın eş, 3G ile de yakalanamayacak!

Çapkın eş, 3G ile de yakalanamayacak!

Çapkın eşleri, görüntülü iletişime olanak tanıyan 3G'li telefonlarla da yakalamak mümkün olmayacak.

Turkcell'in çözüm ortağı, Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli'nin AA muhabirine verdiği bilgiye göre, 3G'li telefonlar için geliştirilecek yazılımlar sayesinde çapkın eş veya sevgililerin yakayı ele vermeleri hayli güç.

Yazılımı destekleyen telefonlarda kullanılacak bu özellik sayesinde dikkatli eş ve sevgilinin gözünden her şeyi kaçırmak mümkün olacak.Yapılabileceklerin en başında ise 3G'li telefonu kullanan kişinin arka fonu değiştirmesinin mümkün olması geliyor. Böylece, kişi olduğunu söylediği yerde görünecek. Ancak, kendisi bambaşka bir yerde bulunabilecek. Yine bir iş yemeğinde veya toplantıda olduğunu söyleyen ancak bir eğlence yerinde bulunan eş veya sevgili ortamda bulunan gürültü veya istenmeyen sesleri de söz konusu yazılım sayesinde engelleyebileceği gibi karşı tarafa duyulmasını istediği sesin iletilmesini de sağlayabilecek.

Yazılım sayesinde ortamda bulunmayan bazı görüntü veya kişiler de oradaymış gibi görüntüye dahil edilebilecek.Kıskanç eş veya sevgilinin baskısından kaçmak, gereksiz ve bıktırıcı derecede uzayan görüşmeleri bitirmek veya herhangi bir sebepten ötürü görüşmenin kısa tutulması da son derece basit bir yöntemle mümkün olacak.

Böyle istenmeyen görüşmelerden kurtulmak isteyen kullanıcı, görüntü ve seste bozukluk yaratarak görüşmeyi sonlandırabilecek.3G'li telefonlarla yapılacaklar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Söz konusu telefonlarda karşı tarafa yansıtılan görüntünüzle de oynayabileceksiniz. Söz gelimi kilolarından şikayetçi birisi kendini daha zayıf, zayıf bir kişi de balıketi gösterebilecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2008, 21:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63