Elektrik Faturanızı Düşürmek İçin Çamaşır Makinesindeki 5 Altın Kural! Elektrik Faturanızı Düşürmek İçin Çamaşır Makinesindeki 5 Altın Kural!

Kadınların en sık yaşadığı sorunlardan biri istenmeyen tüylerdir. Tüylerden kurtulmanın birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri lazer, ağda ve epilasyon olarak sıralayabiliriz. Karınca yumurtası yağı ise tam bu noktada pratik bir çözüm imkanı sunar.

Karınca yumurtası yağı, tüylerden acı çekmeden kolayca kurtulmanıza yardımcı olan doğal bir üründür. Karınca yumurtası yağı sıcak çöl topraklarındaki büyük karınca yuvalarından elde edilir, bunun yanı sıra büyük kozmetik şirketleri karınca yumurtalarını köylülerden toplayıp temizleyerek de yağını çıkartmaktadır. Bir süre bekledikten sonra kullanabilen bu yağlar dünya çapında birçok ülkeye ihraç edilir. 

Karınca yağı denince akla ilk gelen markalardan biri olan Bioder karınca yumurtası yağı, eski dönemlerden beri kullanılan geleneği bilimin gücü ile birleştirerek oluşturduğu devrim niteliğinde bir yeniliktir. İstenmeyen tüylere etki ederek tüy görünümünün azalmasını sağlar, tüyleri inceltir ve cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Karınca yumurtası yağının faydalarına bakacak olursak;

Cilde parlak ve canlı bir görünüm kazandırır.
Tüylerin erken çıkmasını önler.
Doğaldır, cilt ile uyumludur.
Ten rengi ayırt etmeksizin kullanıma uygundur.
Sarı ve ince tüylerde dahi etkilidir.
Tüy dökücü olmadığı için düzenli uygulandığı takdirde etkili sonuç alırsınız.
Evde rahatlıkla uygulanabilir.
Uygulama sonrası güneşe çıkabilirsiniz.
Tüylerin gecikmesine yardımcı olur.

Bioder Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

Uygulama yapacağınız bölgeyi tüy görünümünden temizleyin hassasiyetin geçmesi için 20 dakika bekledikten sonra masaj yaparak yağı iyice cilde yedirin. Durulamaya ihtiyaç yoktur. Bioder karınca yumurtası yağı kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Sizde Bioder karınca yumurtası yağı, Bioder tüy azaltıcı ve daha bir çok ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Editör: TE Bilisim