AK Parti’nin emektar isimlerinden 28. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mali Müşavir Mustafa Çimen, AK Parti’nin Merkez Spor Kompleksinde gerçekleştirdiği temayül yoklamasında açıklamalarda bulundu.

“Bu şehrin kısa sürede ayağa kalkması gerekiyor”

6 Şubat tarihinde yaşanan depremin yaralarının kısa sürede sarılmaya başlandığını ifade eden Çimen, “Allah bizleri daha büyük felaketlerden muhafaza etsin inşallah. Bunun yanında hayat da devam ediyor ve tekrardan normalleşmeye dönmemiz gerekiyor. Allah daha beterlerinden muhafaza eylesin ve bu şehrin en kısa sürede ayağa kalkması gerekiyor. Ben kendi adıma kendi iş yerimi açtım ve faaliyetlerime devam ediyorum. Bizim bir an önce normalleşmemiz gerekiyor ve artçılara da biraz alışmamız gerekiyor” dedi.

Kahramanmaraş'ta kafa kafaya facia! Belediye otobüsü ve özel halk otobüsü çarpıştı Kahramanmaraş'ta kafa kafaya facia! Belediye otobüsü ve özel halk otobüsü çarpıştı

“Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çalışıyoruz”

Kahramanmaraş’ı tekrardan ayağa kaldırabilmek adına bütün kurum ve kuruluşların büyük çaba sarf ederek çalıştığını ifade eden Çimen, “Gerçekten zor bir dönemden geçiyoruz ve insani olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Hepimiz aynı badireyi atlattık ve iki büyük depremi geride bıraktık. Ama bu felaketin üstesinden gelebilecek tek lider de Recep Tayyip Erdoğan’dır. Liderimiz eşliğinde tekrardan memleketimizi ayağa kaldıracağız inşallah. Onun etrafında birleşerek Kahramanmaraş merkezi ve bütün ilçelerimizi tekrardan ihya edeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu şehri ayağa kaldıracağız” diye konuştu.