Adalet yerini bulacak mı? Ezgi Apartmanı davasında flaş gelişme! Adalet yerini bulacak mı? Ezgi Apartmanı davasında flaş gelişme!

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Bozdoğan, aday adaylığı süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Ekinözü Yüzyılı’nı inşa etmeye kararlı olduklarını vurgulayan Bozdoğan, kendi adaylıklarının insan odaklı, birlik ve beraberlik içinde olacağını ifade etti. Ekinözü’ne kaybettirme girişimlerinin karşısında olduklarını dile getiren Bozdoğan, bütün aday adaylarına başarılar diledi.

“GAYEMİZ EKİNÖZÜ

Bozdoğan; “Ekinözü için 'en iyi ve en doğru' kalkınmayı gerçekleştirmek için sahaya çıktık. Hep Birlikte Türkiye Yüzyılı ve Ekinözü Yüzyılını inşa etmekte kararlıyız. İşi biliyor, çözümleri biliyoruz.  İnsan odaklı siyaset anlayışı ile bismillah diyerek çıktığımız bu yolda, bize rehber olan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız ve AK Partimizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ömrünü vakfettiği, yaşanabilir ve gelişen şehirler anlayışının 22 yıldır Türkiye'nin dört bir tarafında AK Parti belediyeciliğinin Türkiye'mize kazandırdığı eserler ve edinilen tecrübeyi,  Ekinözü Yüzyılını inşa etmek için bir fırsat olarak görüyor ve bunu gerçekleştirmeye adayız. Bizim adaylığımız, insan odaklı, birlik ve beraberlik içinde bilimin, liyakatin ve tevazünün önceliğinde adalet ve çalışkanlık üzerine kurulan, her işi ehlinin üstleneceği sadece fiziksel yapıların değil, gönüllerin inşa edilmesi inancı ile de yola koyulan tüm aday adayı arkadaşlarımız ile birlikte hareket etmeyi öncelemektedir. Bu vesile ile çağrımızı sahiplenen tüm Ekinözülü hemşerilerim bilmelidir ki; bizim gibi tek gayesi Ekinözü olanın yanında, güya kendini gizleyen zatı muhteremlerin Ankara fiskoslarında kişisel ajandalar ile Ekinözü'nü kaybettirme girişimlerinin karşısındayız. Gayesi Ekinözü olan resmi başvuru da bulunan aday adayı arkadaşlara şehrimiz, partimiz ve bizim için hayırlısını diliyorum” ifadelerini kullandı.

EKİNÖZÜ’NÜN KALKINMASI İÇİN BİR ARADA DURACAĞIZ”

AK Parti’nin Ekinözü’ndeki diğer 12 aday adayıyla birlikte kim aday olursa olsun bir arada duracaklarını belirten Bozdoğan, “AK Parti Ekinözü İlçe Belediye Başkanlığı için aday adaylığı resmi başvurusunda bulunanların ortak derdi bu şehirdir. Ortak dertleri bu şehir olduğu için erdemli bir tutum sergilemiş ve resmi başvuruda bulunmuşlardır. Her biri kendi alanında oldukça başarılı ve kıymetlidir. Hiçbirinin koltuk sevdası veya böyle bir kaygıları olmadığını ben ve kent halkı iyi bilmektedir. Bu adaylarımız arasından hangi isim takdir edilir ve aday olarak gösterilirse, gösterilecek bu adayın kısa bir zaman içerisinde Ekinözü halkının gönlünde yer edeceğine gönülden inanıyorum. Takdir şahsımdan değil de, medeni cesaret göstererek resmi başvuruda bulunmuş bu 12 kıymetli adaylarımızdan birinden yana olursa da, ben veya diğer aday adaylarımız, takdir edilecek bu adayımızın yanında duracak, kendisinden desteklerimizi asla esirgemeyecek ve hepimizin ortak derdi olan Ekinözü 'nün kalkınması için hep birlikte ve bir arada duracağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.