Maraş dondurmacısı 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı Maraş dondurmacısı 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Bozdoğan; “Sadece Ekinözü'nün 2024 yılında yapılacak belediye başkanlığına değil, Ekinözü'nün gelecek 50 yılını bugünden güvence altına almaya da talip olduğumu bilmenizi isterim” dedi.

Mesleği olan kamuoyu araştırmacılığının da etkisiyle Ekinözü’nün bütün sorunlarına yerinde inceleyen ve belediye başkanlığına aday gösterilip seçilmesi durumunda Ekinözü’nde hayata geçireceği projelere sıkı bir şekilde çalışan AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Bozdoğan, hedefinin sadece 2024 yılında Ekinözü’nde belediye başkanı olmak olmadığını, Ekinözü’nün 50 yılını güvence altına almak istediklerini belirtti.

Depreme dirençli bir Ekinözü olması yolunda önemli adımlar atacaklarını ifade eden Bozdoğan, vatandaşlardan destek beklediğini söyledi.

“SAĞLIKLI VE YAŞANABİLİR BİR KENT”

Bozdoğan, “2024 yerel seçimlerine çok az bir süre kaldı. Kentimizin deprem, su, altyapı, ulaşım, turizm, tarım ve hayvancılık konuları gibi daha birçok konuda sorunlarının olduğu bir gerçektir. Bunlardan ivedi bir şekilde adım atılması gereken konu olan "depremlere dirençli bir Ekinözü " olma yolunda önemli adımlar atacağımı bilmenizi isterim. Deprem konusu siyaset üstü bir konudur ve bu konu, kentimizde yaşayan her bireyi yakından ilgilendirmektedir. Tüm bu sorunlara akılcı ve bilimsel yaklaşacak, tüm bu sorunları Cumhurbaşkanımızın desteğiyle en kısa sürede çözebilecek bilgi, birikim ve teknik donanıma sahip en ideal aday olduğumu buradan bir kez daha belirtmek istiyor ve bu kentin "Sağlıklı ve yaşanabilir bir kent" olması için, hepinizin amasız ve fakatsız desteklerini bekliyorum” şeklinde konuştu.

“BİLİM İNSANLARIMIZLA İSTİŞARELERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR”

Ekinözü’nün sorunlarına gerçekçi ve kalıcı çözüm sunmak için bilim insanlarıyla sürekli istişarelerde bulunduğunun altını çizen Bozdoğan; “Kentin sorunlarına gerçekçi ve kalıcı çözümler sunmak ve Ekinözü'nün geleceğini güvence altına almak için, kentin ruhunu bilen bilim insanlarımızla olan istişarelerim aralıksız devam edecek. Olağanüstü veriler topluyorum. Ulaşım, göç, deprem, turizm ve daha onlarca konu hakkında çalışmalar yapıyorum” ifadelerini kullandı.

“DENEME YANILMA YÖNTEMİ İLE SORUNLAR ÇÖZÜLMEZ”

Bozdoğan, son olarak şu ifadeleri kullandı:

“Geldiğimiz noktada kentin içerisinde bulunduğu turizmi, ulaşım, deprem, kırsal göç ve buna benzer daha birçok sorunun ideolojilerle, önermelerle veya deneme yanılma yöntemleriyle çözülmesinin mümkün olmayacağını belirtmek isterim. Bu sorunların çözümü ancak "bilim insanları destekli profesyonel belediyeciliğe geçiş" ile sağlanabilir. Kentin gelecek en az 50 yılının bugünden güvence altına alınmaması durumunda, çocuklarımıza "yaşanabilir sağlıklı ve yeşil bir kent" bırakmamızın mümkün olmayacağının bilinmesini isterim. Sadece Ekinözü'nün 2024 yılında yapılacak belediye başkanlığına değil, Ekinözü'nün gelecek 50 yılını bugünden güvence altına almaya da talip olduğumu bilmenizi isterim.”

Editör: İsa Aslantaş