Olay, dün akşam saatlerinde Torbalı ilçesine bağlı Tepeköy Mahallesi 4508 Sokak'ta bulunan bir evde gerçekleşti. İddiaya göre, uyuşturucu bağımlısı olan Kamil Yılmaz, annesi Sevilay Yılmaz (48) ve babası Hikmet Yılmaz (50) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Yılmaz, öfkesine yenik düşerek eline aldığı silahla anne ve babasına ateş açtı. Talihsiz ebeveynler kanlar içinde yere yığılırken, Kamil Yılmaz da silahı başına dayayarak intihar girişiminde bulundu.

KÜÇÜK KIZ OLAY YERİNDE DONAKALDI!

Silah seslerini duyan ailenin küçük kızı A.D.Y. (13), odaya girdiğinde annesi, babası ve ağabeyini kanlar içinde yerde buldu. Hayatının şokunu yaşayan küçük kız, durumu derhal yetkililere bildirdi. Olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. 

AİLE EVLERİNDE EVLAT KURŞUNUNA KURBAN GİTTİ!

Sağlık ekipleri tarafından yapılan incelemede anne Sevilay Yılmaz ve baba Hikmet Yılmaz'ın hayatını kaybettiği teyit edildi. Ağır yaralı halde bulunan Kamil Yılmaz ise ambulansla hastaneye kaldırıldı.

GERİYE MUTLU AİLE FOTOĞRAFLARI KALDI!

Kamil Yılmaz ve Sevilay Yılmaz çiftinden geriye, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mutlu aile fotoğrafları kaldı. Anne Sevilay Yılmaz'ın oğlunu askere gönderirken öpmesi, baba Hikmet Yılmaz'ın da iş yerinde evladına sarılarak çektiği fotoğraflar görenleri derinden etkiledi.

Adana'dan yürekleri dağlayan haber: Anne ve bebeği can verdi Adana'dan yürekleri dağlayan haber: Anne ve bebeği can verdi

Ailesini kaybeden 13 yaşındaki kız çocuğu A.D.Y., polis ekipleri tarafından dayısına teslim edilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Editör: İsa Aslantaş