Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde, 18 yaşındaki genç, arkadaşlarıyla birlikte Beylerderesi Parkı mevkiinde çakmak gazı soluduktan sonra fenalaşıp hastaneye kaldırıldı. Genç, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olay, 19.00 sıralarında Yakınca Mahallesi'nde meydana geldi.

djacas-uajy

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

İddialara göre, T.E.T. isimli genç, arkadaşları M.K. ve E.D.N. ile birlikte Beylerderesi Parkı mevkiine gitmiş ve burada çakmak gazı soluduktan sonra rahatsızlanmıştır. Arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

AKINCI uçuyor, Türkiye kazanıyor: 100 km'den tam isabet başarısı! AKINCI uçuyor, Türkiye kazanıyor: 100 km'den tam isabet başarısı!

T.E.T., Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Servisine kaldırıldı ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. İncelemeler sırasında ekipler, bir adet boş çakmak gazı tüpü buldu.

djasjc-y25i

İKİ ARKADAŞI POLİS NEZARETİNDE SAVCILIĞA GÖTÜRÜLDÜ

Olay sırasında bölgede bulunan M.K. ve E.D.N., 18 yaşından küçük olmaları nedeniyle polis nezaretinde alınan ifadelerinin ardından savcılığa götürüldü.

Soruşturma kapsamında olayın detayları ve nedenleri üzerine başlatılan tahkikat ise devam ediyor.

jsahdash-i55h