Kanun tanımazların şehri olarak bilinen ve filmlere konu olan Teksas'taki çatışmaların benzeri İzmir'de yaşandı.

Karşıyaka ilçesinde, 16 yaşındaki H.U., sevdiği kızın ailesinden olumsuz cevap alınca çıkan çatışmada pompalı tüfekle ateş açtı.

Şoke eden iddia! Eşini görüntülü sohbet sitesinde çalıştırdı Şoke eden iddia! Eşini görüntülü sohbet sitesinde çalıştırdı

Olayın ardından çıkan sokak çatışmasında toplamda 4 kişi yaralandı. Vatandaşlar, çatışma anını cep telefonuyla kaydetti.

OLAYIN GEÇTİĞİ YERDE İZDİHAM

Dün saat 14.00 sıralarında, Karşıyaka ilçesi Örnekköy pazaryeri yakınında meydana gelen olayda, H.U., sevdiği kızın ailesinden olumsuz yanıt alınca evi terk etti. Ancak genç, daha sonra pompalı tüfekle geri dönerek kızın ailesine ateş açtı. Olayın büyümesiyle sokak çatışması başladı.

POMPALI TÜFEKLE GERÇEKLEŞEN ÇATIŞMADA 4 YARALI

H.U.'nun ateş açması üzerine sevdiği kızın ailesi de pompalı tüfekle karşılık verdi. Çıkan çatışmada saçmaların isabet etmesi sonucu 4 kişi yaralandı. Sağlık ekipleri olay yerine gelerek yaralılara müdahalede bulundu. Hafif yaralanan 4 kişi, özel bir hastaneye sevk edildi.

POLİS EKİPLERİ OLAYA MÜDAHALE ETTİ

Olay yerine gelen polis ekipleri, çatışmayı sonlandırdı ve H.U.'yu suç aleti ile birlikte yakaladı. Polis, olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

VİDEO İLE GÖRÜNTÜLENEN ÇATIŞMA ANI

Olayın şiddetini gözler önüne seren bir vatandaş, cep telefonuyla çatışma anını kaydetti. Görüntülerde, H.U. ile kızın ailesi arasındaki çatışma saniye saniye izlenebiliyor. Vatandaş, "Teksas'a çevirdiler" diyerek olaya tepki gösterdi.