Son dönemin popüler dizilerinden Çöp Adam, beklenmedik bir dönüşüm geçiriyor. Güvenilir kaynaklardan alınan bilgilere göre, dizinin önceden belirlenmiş hikayesi tamamen değiştirildi.

İşte bu dramatik değişikliklerin perde arkasında yatan gerçekler...

SENARİST DEĞİŞİKLİĞİ: BAŞROL OYUNCULARININ MÜDAHALESİ

Çöp Adam dizisinin ana yıldızları Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu, senaryonun gidişatından hoşnutsuzluklarını dile getirdi. Bu hoşnutsuzluk, dizi senaristinin değiştirilmesine yol açtı. Gelen iddialara göre, başrol oyuncuları senaryoda değişiklik yapma talepleriyle ortaya çıktı ve bu durum uzun süren tartışmalara sebep oldu.

KULİSLERDEKİ ÇATIŞMA: BAŞROL OYUNCULARI VE ESKİ SENARİST

Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın dizinin hikayesinden memnuniyetsizliği, eski senarist Deniz Madanoğlu ile yaşanan anlaşmazlığa neden oldu.

Bu anlaşmazlık sonucunda senarist değişikliğine gidildi. Kulislerde dolaşan söylentilere göre, iki başrol oyuncusuyla eski senarist arasındaki uyumsuzluk diziye yeni bir yön verilmesine neden oldu.

cop-dizisi-senaryo-degisti

ENGİN ALTAN DÜZYATAN'IN İTİRAZLARI

Engin Altan Düzyatan, diziye katılan yeni karakter Ezgi Çelik ile olan bazı sahnelerde rahatsızlık yaşadı. Bu sahnelerin dizinin atmosferine uygun olmadığını düşünen oyuncu, tepkisini gösterdi.

Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle... Efsane geri dönüyor! Çukur dizisi yeni bölümleriyle...

Ardından yaşanan krizler, diziye hem hikaye hem de senarist açısından değişiklik getirdi.

YENİ SEZON VE BEKLENTİLER

Çöp Adam dizisinin 25. bölümü sezon finaliyle sona erdi. Yeni sezonda başrol karakterleri Tamer (Engin Altan Düzyatan) ve Peri (Elçin Sangu) izleyicilere daha fazla aksiyon dolu sahneler sunacak.

Eylül ayında izleyicilerle buluşması beklenen dizi, hem hikaye hem de oyuncu kadrosundaki değişikliklerle merak uyandırıyor.

GELECEĞE DAİR SÖYLENTİLER

Kulislerde dolaşan bir diğer söylentiye göre, dizi reytinglerinde beklenen başarıyı elde edememesine rağmen Engin Altan Düzyatan, yeni sezon için teklifi kabul etti. Bu şekilde en azından yılbaşına kadar dizide yer almayı planlıyor. Gelecekteki gelişmeler ise merak konusu.

Çöp Adam dizisinin beklenmedik değişiklikleri ve oyuncu-senarist çatışmaları, dizi severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Yeni sezonun nasıl bir hikaye ve kadroyla izleyici karşısına çıkacağı merakla bekleniyor.