Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasında geçen günlerde gerçekleşen sürpriz görüşme ile ilgili ayrıntılar gündemden düşmüyor.

Beştepe'de yapılan 1.5 saatlik toplantının ardından kulislerde Erdoğan'ın Akşener'e cumhurbaşkanı yardımcılığı teklif ettiği, Akşener'in ise oğlu için büyükelçilik istediği gibi iddialar ortaya atılmıştı.

"HERHANGİ BİR TEKLİF YA DA TALEP YOK"
Ankara kulislerine düşen son bilgilere göre toplantıda çıkan haberlerin aksine herhangi bir teklif ya da talebin gündeme gelmediği, randevunun da diyalogları olan iki liderin özel kalemlerinin organizasyonuyla yapıldığı dile getiriliyor.

AK Parti'de Değişim Rüzgarı 2025'e mi Ertelendi? Kongre Tarihi Tartışması! AK Parti'de Değişim Rüzgarı 2025'e mi Ertelendi? Kongre Tarihi Tartışması!

ERDOĞAN'DAN AKŞENER'E ÖNEMLİ SORU
Görüşmeden bugüne kadar gün yüzüne çıkmayan en önemli detayınsa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Akşener'e yönelttiği kritik bir soru olduğu ifade ediliyor.

Gazete Pencere yazarı Nuray Babacan'ın aktardığına göre Erdoğan'ın Akşener'e "Sizce seçimi neden kaybettik?" sorusunu yönelttiği Akşener'in ise bu soruya ekonomik krizden başlayarak emekli ve dar gelirlilerinin sorunları kapsamında bir yanıt verdiği öne sürüldü.

Editör: İsa Aslantaş