Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş heyetini ağırladı.

Kahramanmaraş'ta feci kaza! Otomobil 1 kişiye mezar oldu Kahramanmaraş'ta feci kaza! Otomobil 1 kişiye mezar oldu

Ziyarette, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti İl ve İlçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ile belediye başkanları bir araya gelerek şehrin güncel durumu hakkında bilgi paylaştı.

DEPREM SONRASI KAHRAMANMARAŞ’IN DURUMU MASAYA YATIRILDI

Heyet, özellikle 6 Şubat depremlerinin ardından şehirdeki gelişmeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ileterek, alınan önlemler ve yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler sundu.

Ziyaret (1)-3

Kahramanmaraş’a gösterdiği ilgi ve alaka nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehrin güncel durumunu Cumhurbaşkanına aktardıkları için memnuniyetini dile getirdi.

ŞÜKRANLARINI İLETTİLER

Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kabulleriyle; Sayın Bakanımız, Milletvekillerimiz, İl ve İlçe Başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve belediye başkanlarımızla Kahramanmaraş heyeti olarak şehrimizin güncel durumunu arz ettik. Zât-ı devletlerine şehrimize gösterdikleri teveccüh için şükranlarımızı arz ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş'a yönelik ilgisinin devam etmesi beklenirken, şehirdeki gelişmelerin yakından takip edilmesi ve gereken desteklerin sağlanması için görüşmelerin devam edeceği belirtildi.