MHP Kahramanmaraş Milletvekili Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte, birlik ve dayanışma mesajı verdi. Bayramların, toplumsal birliği ve kardeşlik duygularını pekiştirmek için önemli bir fırsat olduğunu vurgulayan Dora, özellikle depremzedelerin yaşadığı zorlukların hafifletilmesi gerektiğini belirtti.

BİRLİK VE DAYANIŞMA RUHU ÖNEMLİ

Deprem felaketiyle sarsılan bölgelerdeki vatandaşların acılarına ortak olmanın Türk milletine yakışan bir görev olduğunu dile getiren Dora, bu süreçte birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemine değindi. Kahramanmaraş'ın yanı sıra tüm Türkiye'nin, deprem bölgelerindeki ihtiyaçları karşılamak adına dayanışma içinde olması gerektiğini vurguladı.

Kahramanmaraş'ta Kurban Fiyatları Belli Oldu! Bu Yıl Kurbanlık Pahalı mı Ucuz mu? Kahramanmaraş'ta Kurban Fiyatları Belli Oldu! Bu Yıl Kurbanlık Pahalı mı Ucuz mu?

DEPREMZEDELERİN YANINDA ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMALIYIZ

Deprem bölgelerinde yaşayan vatandaşlara destek olmanın önemine işaret eden Dora, her bir bireyin Ramazan Bayramı'nda depremzedelere yardım etme sorumluluğunu hatırlatırken, bunun yanı sıra yatırımın da önemine dikkat çekti. Yeni yatırımların, Kahramanmaraş'ın ve Türkiye'nin geleceğini güvence altına alacağını belirten Dora, bu konuda çalışkan hemşehrilerin rolünün büyük olduğunu ifade etti.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ

Türk milletinin, birlik ve toplumsal dayanışmanın değerini her zaman en üst düzeyde tutması gerektiğini belirten Dora, Ramazan Bayramı'nın bu değerleri en yoğun şekilde yaşayacağımız özel bir zaman dilimi olduğunu ifade etti. Depremzedelere yardım etmenin, bu değerleri güçlendireceğini vurgulayan Dora, bayram sevincinin tüm vatandaşların kalplerinde aynı anda atması temennisinde bulundu.

RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Son olarak, Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, bayram sevincinin tüm vatandaşların kalplerinde coşkuyla hissedilmesini dilerken, Kahramanmaraşlı hemşerileri ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı içtenlikle kutladı.