Kahramanmaraş'ta 100 Genç Çifti Evlilik Yolunda! Gelinlik ve Damatlık Desteği Büyükşehir Belediyesinden! Kahramanmaraş'ta 100 Genç Çifti Evlilik Yolunda! Gelinlik ve Damatlık Desteği Büyükşehir Belediyesinden!

Ilıca eşrafının önde gelen ailelerinden Ilıca eski Belediye Başkanı Aslan Kaçmaz, yakışıklı oğlu Ali Cesur’u dillere destan düğün töreni ile mutluluklarını ölümsüzleştirdi.

Kahramanmaraş merkezde Saltanat Düğün Salonunda gerçekleşen muhteşem düğün törenine siyaset, iş ve Sivil Toplum dünyasından çok sayıda misafir topluluğu katıldı.

Aslan-Ayşe Kaçmaz çiftinin yakışıklı oğlu Ali Cesur ile Celal ve Hülya Özbilir’in kızları Dilara’nın nikahlarını Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör kıydı.

maras-ilica-dugun

Nikâh şahitliklerini ise Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Vahit Demiröz, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Muhammed Aydoğar, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Çakar ile Ege Kahramanmaraş İş İnsanları Derneği Başkanı Murat Özbilir yaptı.

Son yılların en kalabalık misafir topluluğuna sahip olan düğünde genç çiftlerin nikâh cüzdanlarını Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici genç çifte bir ömür saadet dileyerek verdi.

ilica-toplu-dugun-toreni

Gecenin geç saatlerine kadar süren düğünün ev sahiplerinden Ilıca eski Belediye Başkanı Aslan Kaçmaz, davetlerine katılan tüm dostlarına teşekkür etti.

Düğün törenine protokol üyelerinin yanı sıra Kaçmaz ve Özbilir ailelerinin dostları yoğun ilgi gösterdi.

Kanal 46 ve Moderatör TV ekibi olarak Kaçmaz ve Özbilir ailelerini tebrik ediyor genç çiftimize ömür boyu mutluluk diliyoruz.