Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde, öğle saatlerinde meydana gelen ilginç bir olay, adeta televizyon dizilerini aratmadı. Taksiyle yolculuk eden bir kişinin önü, husumetli olduğu kişiler tarafından kesildi. Yaşanan kaos anında ne yapacağını bilemeyen yolcu, taksi şoförünün araçtan inmesiyle birlikte taksiyi kaçırdı.

YOL KESİLDİ

Ünlü iş insanı, zam talep eden işçileri azarladı Ünlü iş insanı, zam talep eden işçileri azarladı

Olay, 100. Yıl Bulvarı’nda gerçekleşti. Erman isimli taksi şoförü, durağından aldığı bir müşteriyle yolculuk ederken, plakası belirlenemeyen beyaz bir minibüs tarafından durduruldu.

TAKSİYE SALDIRDILAR

Minibüsten inen dört kişi, taksideki yolcuyu zorla dışarı çıkarmaya çalıştı. Durumu fark eden taksi şoförü, yolcusunu korumak amacıyla aracından indi. Ancak, başarısız olan saldırganlar bu kez taksiye zarar vermeye başladı.

MÜŞTERİ TAKSİYİ KAÇIRDI

Taksi şoförü, aracına ve yolcusuna yönelik saldırıyı engellemeye çalışırken, aracın hareket ettiğini fark etti. Panikle ne yapacağını bilemeyen yolcu, çalışan motoru fırsat bilip şoför koltuğuna geçerek hızla olay yerinden uzaklaştı.

OLAY ANINI VATANDAŞLAR KAYDETTİ

Taksi şoförünün peşinden koştuğu anlar, olay yerinde bulunan vatandaşlar tarafından cep telefonlarıyla kaydedildi.

HUSUMET VARMIŞ

Yapılan araştırmalarda, minibüsten inen dört kişi ile taksi içerisindeki yolcu arasında daha önceden var olan bir husumetin bulunduğu anlaşıldı.

TAKSİYİ POLİSE TESLİM ETTİ

Taksiyi kaçıran yolcunun, en yakın polis merkezine giderek aracı teslim ettiği ve taksi şoförünün de aracını polis merkezinden geri aldığı öğrenildi.

Editör: İsa Aslantaş