Başkan Okay: 'Bu demokrasi şölenine sizde katılın'

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşları oy kullanmaya davet ederek seçimlerin demokrasi şöleni içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.

Başkan Okay: 'Bu demokrasi şölenine sizde katılın'

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 31 Mart yerel seçimleri nedeniyle bir açıklama yaptı. Başkan Okay, katılım konusuna vurgu yaptığı mesajında vatandaşların bu konuda duyarlı olmasını istedi. Başkan Okay, mesajını şu şekilde sürdürdü: “Demokrasi şöleni olan bir seçimi daha 31 Mart Pazar günü gerçekleştireceğiz. Bu demokrasi şöleninde oy kullanmak başlıca vatandaşlık görevlerimizdendir. Ülkemizin, şehrimizin ve ilçemizin geleceği bu önemli seçimlere bağlıdır.
Bu düşünceden hareketle tüm vatandaşlarımızı oy kullanma vazifelerini yerine getirmeleri adına sandıklara davet ediyorum. Ayrıca bu demokrasi şöleninin sağduyu içerisinde, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde geçmesi adına vatandaşlarımız da üzerine düşeni yapacaktır. Ülkemizin bekası, birlik ve beraberliğimizin teminatı olan bu seçimlerin huzur ve barış içerisinde geçmesini temenni ediyorum.”

 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67