Süper Kupa'da Galatasaray ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Fenerbahçe'nin U19 takımıyla sahaya çıkıp 2. dakikada sahadan çekilmesi tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Dış basın Fenerbahçe'nin protestosunu manşetlerine taşıdı.

GALATASARAY KUPAYI U19'A KARŞI KAZANDI

Sarı-kırmızılılar, 52. saniyede Mauro Icardi ile 1-0 öne geçti. Bu golden sonra Fenerbahçe sahadan çekildi ve maç tatil edildi. Galatasaray kupayı evine götürdü.

FENERBAHÇE'DEN TFF'YE PROTESTO

Fenerbahçe'nin bu hamlesi, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) yönelik bir protesto olarak yorumlandı. Kulüp, Trabzonspor maçında yaşanan olaylar ve hakem kararlarına tepki gösteriyor.

DIŞ BASIN BU MAÇI YAZDI

Dünyanın önde gelen basın kuruluşları, Fenerbahçe'nin protestosunu manşetlerine taşıdı. İngiliz basını, "Fenerbahçe U19'larla maça başlayıp sahayı terk etmesinden bir dakika sonra Galatasaray Türkiye Süper Kupa'yı kazandı" ifadelerini kullandı. Fransız basını ise "Fenerbahçe, Türkiye Federasyonu ile anlaşmazlığa düştüğü için bu pazar akşamı Türkiye Süper Kupası finalini oynamayı reddetti" yorumunu yaptı.

Arsan Fitness, Sağlıklı Yaşam İçin Yenilikçi Adımlar Atıyor Arsan Fitness, Sağlıklı Yaşam İçin Yenilikçi Adımlar Atıyor

FENERBAHÇE'NİN KARARI TARTIŞMA YARATTI

Fenerbahçe'nin U19 takımıyla sahaya çıkıp sahadan çekilmesi kararı futbol camiasında tartışma yarattı. Kimileri bu kararı haklı bulurken, kimileri de eleştirdi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER YAĞDI

Fenerbahçe'nin U19 takımıyla sahaya çıkıp sahadan çekilmesi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Kullanıcılar, Fenerbahçe'nin kararını yorumlarken, TFF'ye de eleştiriler yöneltti.