Dursun Özbek'ten taraftarları heyecanlandıran sözler: Yıldızlara hazırlıklı olun Dursun Özbek'ten taraftarları heyecanlandıran sözler: Yıldızlara hazırlıklı olun

Fenerbahçe'nin yıldızı İrfan Can Kahveci, gösterdiği performansla dikkat çekmeye devam ediyor. Sözleşmesinin son yılına yaklaşan 28 yaşındaki futbolcu için İspanyol devleri Sevilla ve Real Betis devreye girdi.

Estadio Deportivo'da yer alan habere göre, iki ezeli rakip, İrfan Can Kahveci'yi kadrolarına katmak için yoğun çaba harcıyor. Haberde, Sevilla'nın milli futbolcuya ilgisinin eski olmadığı, Monchi döneminde oyuncunun izlendiği de hatırlatılıyor.

Fenerbahçe'nin 2025'te sona erecek sözleşmesi bulunan İrfan Can Kahveci'yi bedelsiz kaybetmek istemediği ve bu nedenle satmayı planladığı belirtiliyor. Bu sezon 45 maçta 2807 dakika süre alan ve 18 gol, 12 asistlik istatistik yakalayan İrfan Can Kahveci, transferde büyük bir ilgi görmeyi bekliyor.

Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'yi 2020-21 sezonunun ara transfer döneminde Başakşehir'den 7 milyon euro'ya transfer etmişti. Sarı-lacivertliler, İrfan Can Kahveci'yi 11 milyon euro'nun üzerinde bir rakama satması halinde, bu bedeli aşan tutarın yüzde 20'sini Başakşehir'e ödeyecek.

Peki, İrfan Can Kahveci Sevilla mı, Real Betis mi tercih edecek? Bu sorunun cevabı önümüzdeki haftalarda belli olacak. Ancak şimdiden İspanyol La Liga'da heyecan verici bir transfer savaşının yaşanacağına kesin gözüyle bakılıyor.