AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Harita Mühendisi Emin Tanın Telbisoğlu Milletvekilliği yolunda kriterlerden biri olarak kabul edilen Ak Parti Teşkilat temayülüne katılarak teşkilat mensuplarından oy istedi. Temayülde Kanal 46 mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Telbisoğlu vefat eden vatandaşlara rahmet, yaralılara şifa temennisinde bulunarak başladığı konuşmasında Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’na da ayrı bir başlık açtı. Ölümünün 14. Yıl dönümünde Yazıcıoğlu’na bir kez daha rahmet diledi.

Telbisoğlu şöyle konuştu; “Acımız ve kederimiz çok büyük ama yeniden ayağa kalkmak zorundayız. Bu düşünce ile yola çıktık ve düşüncemiz de ş; biz Kahramanmaraş’ın çocuğuyuz. Sokaklarında hatırlarımız var. Anılarımdan dolayı çok heyecanlıyım ve durağanlaştığımda aklıma Sakarya, Nahırönü, Kümbet, Kuyucak geliyor. Ben bu memleketin öz çocuğuyum. Bu mahallelerimizde sevdiklerimizle yine karşılayacağız, o eski günlerdeki mutlu anlarımız olmasa da yine gelecek. Yeniden ayağa kalkmak, yeniden bu şehri ayağa kaldırmak çocuklarımıza bu güzel memleketi daha güzel şekilde miras bırakmak için buradayız. İnşallah hep birlikte yaralarımızı saracağız. Ben değil, biz olacağız, bir değil çok olacağız. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu minvalde safımız belli, safımız Recep Tayyip Erdoğan’ın safı. Biliyoruz ki, bu yol Hakk’ın yolu ve buna inandık. Yiğit düştüğü yerden kalkar. Deprem sonrası memleketimizin eski sokaklarını caddelerini eskisi gibi canlandırıp daha güzel hale getireceğiz. Geçmişi unutmayacağız ama istikbale dönük çalışacağız.”

Vahit Kirişçi tek tek açıkladı! Kahramanmaraş'a önemli yatırımlar, düğmeye basıldı Vahit Kirişçi tek tek açıkladı! Kahramanmaraş'a önemli yatırımlar, düğmeye basıldı