Triko elbise sonbahar kış sezonunun en çok sevilen ve tercih edilen giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Renk renk desen desen olan bu triko elbise modelleri ile birbirinden şık kombinler oluşturabilirsiniz. Bu triko elbiseler vücut sıcaklığını dengelemeye yardımcı olacak pamuklu ipliklerden üretilmiştir. Özel makinalarda öğlen bu elbiselerde farklı modeller kullanılmaktadır. Oldukça modern ve estetik bir görünüme sahip olan triko elbise stil sahibi ve tarz bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Pamuklu bir gün karışımından kullanılan iplikler ile bu elbiseler tasarlanır. Kış aylarında sizleri sıcak tutacak oldukça şık ve kullanışlı rahat elbise modelleri arasında yer almaktadır. Farklı hırka ve yelek modelleri ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.         

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dağlı’dan ’Babalar Günü’ mesajı SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Dağlı’dan ’Babalar Günü’ mesajı

Triko Elbise Modelleri

Triko elbise modelleri oldukça şık ve kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünleri günlük hayatımızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde tasarlanmış birçok triko elbise modeli vardır. Sizlerde bu ürünleri farklı kemerler ile kullanarak oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. 

Editör: TE Bilisim