Kayıp Sahne Ortaya Çıktı! Kemal Sunal Hayranları Sevinçten Havaya Uçtu! Kayıp Sahne Ortaya Çıktı! Kemal Sunal Hayranları Sevinçten Havaya Uçtu!

Halktv.com.tr'den aldığımız bilgilere göre, Çukur dizisi hayranlarını heyecanlandıracak bir haber var!

Aras Bulut İynemli'nin başrolünde yer aldığı ikonik dizi, yepyeni bölümleriyle bu yılın sonlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Peki Çukur hangi platformda yayınlanacak? Dizi, bir dijital platformda sevenleriyle buluşacak. Hangi platform olduğu ise henüz netlik kazanmadı.

Peki yeni sezonda kimler oynayacak? Yapımcı tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, eski sezonlardaki başlıca oyuncuların yeni sezonda da yer alması bekleniyor. Aras Bulut İynemli'nin yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Hazal Kaya, Necip Memili ve İrem Akdik gibi isimlerin kadroda yer alması muhtemel.

Çukur'da yeni sezonda neler olacak? Final bölümünden sonra geçen bir hikayenin izleyicileri beklediği söyleniyor. Ancak senaryo detaylarıyla ilgili henüz fazla bilgi verilmedi. Yapımcı tarafından yakın zamanda daha fazla bilgi ve güncellemelerin kamuoyuyla paylaşılması bekleniyor.

Çukur'un yeni sezonu, 2024 yılının sonlarında bir dijital platformda yayınlanacak. Diziyle ilgili gelişmeleri takip etmek için yapım şirketinin resmi hesaplarını takip edebilirsiniz.