Başkan Görgel, Kapalı Çarşı’da Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Başkan Görgel, Kapalı Çarşı’da Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

EKİNÖZÜ ilçesinin yeni belediye başkanı Harun Vicdan, 27 Mayıs 1968 tarihinde bu ilçede doğdu. İlk ve orta öğrenimini yine Ekinözü'nde tamamlayan Vicdan, lise eğitimini Elazığ Atatürk Lisesi'nde aldı. 1990 yılında memur olarak göreve başlayan Vicdan, sırasıyla Ordu, Adana, Gaziantep ve Kilis'te çeşitli görevlerde bulundu.

1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksek Okulu'nu kazanan Vicdan, hukuk alanındaki eğitimini tamamladıktan sonra 2021 yılına kadar İstanbul İcra Müdürlüğü'nde görev yaptı ve emekli oldu. Evli ve üç çocuk babası olan Vicdan, uzun yıllar boyunca kamu hizmetinde bulundu.

YENİ BAŞKAN: HARUN VİCDAN

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde, Ekinözü halkının tercihiyle Harun Vicdan, Ekinözü Belediye Başkanı olarak seçildi. Yerel halkın büyük desteğini alan Vicdan, ilçenin geleceği için kararlı adımlar atmaya hazırlanıyor. Yerel yönetimde deneyimli olan Vicdan, ilçenin gelişimine ve refahına katkıda bulunmak için çalışacak.