Glovega Tercüme Bürosu, farklı dillerde çeviri yapan uzman kadrosu ile bu sektörde oldukça uzun yıllardır hizmet vermektedir. Müşterilerimizin farklı alanlara ait içeriklerinin tercüme işlemleri, firmamız tarafından güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İçerikler, resmi dairelere ati olabileceği gibi, kişilerin eğitim, sağlık ya da işleri ile ilgili de olabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra, edebi eserlerin farklı dillere çevrilmesi ya da farklı bir dildeki edebi eserlerin dilimize çevrilmesi konusunda da hizmet vermekteyiz. Tercüme ve çevirme işlemelerinin tamamlanmasında belirleyici olan özellikler ise; çevrilecek metinlerin içeriklerine ve uzunluklarına göre değişkenlik göstermektedir. Glovega tercüme bürosu, farklı birçok dile hakim tercümanlar ve yeminli tercümanlar ile kaliteli bir hizmet alabilmenize imkan sunmaktadır.

Farklı Dillere Çeviri İçin Glovega Tercüme

Bünyamin Önel kimdir, nereli, kaç yaşında vefat etti? Bünyamin Önel neden öldü? Bünyamin Önel kimdir, nereli, kaç yaşında vefat etti? Bünyamin Önel neden öldü?

Glovega Tercüme, dünya genelinde en çok konuşulan dillere hakim tercümanlara sahiptir. Bünyemizde yer alan tercümanların hepsi uzman düzeyindedir. Gerekli eğitimleri tamamlayan ekip arkadaşlarımız, sadece dilleri bilmekle kalmamaktadır. Dillerin sahip oldukları farklı yapılara, dil bilgisi kurallarına ve farklı kullanım alanlarına da sahiptirler. Her dil; günlük hayat, iş hayatı, tıp ve eğitim alanı gibi sektörlerde farklılıklar göstermektedir. Kelimeler, her dilde birden fazla anlama gelebilmektedir. Bu nedenle, çeviri işlemleri sırasında kelimelerin hangi anlamda kullanıldıkları, metinlerin içerik konuları ve hedef konunun doğru bir şekilde anlaşılması gerekmektedir. Ancak bu sayede, hatasız ve kaliteli bir dil içeriğine sahip çeviriler elde edilebilinmektedir.

Yeminli Tercüman Hizmeti

Glovega Tercüme Bürosu bünyesinde, yeminli tercümanlar da görev almaktadır. Yeminli tercümanlar, müşterilerimizin onaylı bir çeviriyi ya da tercümeyi tercih etmeleri durumunda, yapıla işlemlerin kontrollerini sağlamaktadır. Yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilen kontrollerin ardından, gerekli imzalar ve mühürler ile yapılan işlemlerin doğruluğu onaylanmaktadır. Bu işlemler, birçok resmi kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. Glovega Tercüme, olarak bu işlemlerin bünyemiz içerisinde gerçekleşmesini sağlayarak, müşterilerimizin zaman kaybı yaşamasının da önüne geçmiş oluyoruz.

Online Çeviri Hizmeti

Glovega Tercüme olarak, sadece merkezimizin yer aldığı İstanbul’da değil, farklı birçok il ve ülke içinde hizmetler vermekteyiz. Firmamızın müşterilerimize sunduğu online çeviri hizmeti, yedi gün yirmi dört saat erişilebilir durumdadır. Her dilde çeviri ve tercüme işlemlerinizi yaptırabileceğiniz uzman kişilere ulaşabileceğiniz online çeviri hizmeti, sözlü ve yazılı işlemlerinizi evinizden çıkmadan yaptırabilmenizi sağlamaktadır. Bu özel hizmetimiz ile sizlerin işlerinizi aksatmadan ve vakit kaybetmeden, çeviri işlemlerinizi yapabilmenize imkan sunuyoruz. Sizlerde, farklı alanlardaki çeviri ve tercümanlık işlemleriniz için firmamıza ait iletişim kanallarını kullanarak kolay ve güvenli bir şekilde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Editör: TE Bilisim