Kahramanmaraş'ta Kavşaklar Çiçek Bahçesine Dönüştü Kahramanmaraş'ta Kavşaklar Çiçek Bahçesine Dönüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında yapılan büyük kongrenin ardından yapılanma tamamlanırken, önceki dönem Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’de unutulmadı.

Milletvekilliği görevini ifa ederken teşkilatçı yapısı nedeniyle Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un yardımcılığına getirilen Özdemir, yeni kongrenin ardından Seçim Koordinasyon Başkanı olarak atandı.

Ak Parti için önemli bir seçimde Seçim Koordinasyon Başkanlığına getirilen Ahmet Özdemir’in Ak Parti’den Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığına da müracaat edeceği öğrenildi.

Ak Partinin Kahramanmaraş sürecinde en başarılı il başkanlarından biri olan Özdemir 24 Şubat 2018 tarihinde il kongresine saatler kala il başkanlığına aday olmayacağını açıklamıştı.

Bu sürenin üzerinden 4 ay geçtikten sonra tekrar sahalara Milletvekili olarak dönen Özdemir başarılı bir grafik çizmesine rağmen 14 Mayıs Genel Seçimlerde liste dışı kalmıştı.

İki kez Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vazgeçmediği isimlerden biri olan Özdemir bu kez Seçim Koordinasyon Başkanlığına getirildi.

Oradan ise Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olarak gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.