Eskişehir'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Baba ve Kızı Son Yolculuklarına Uğurlandı

Tragedi Mihalıççık İlçesi'nde Gerçekleşti

Eskişehir'in Mihalıççık İlçesi Karageyikli Mahallesi yakınlarında meydana gelen üzücü bir trafik kazasında, 40 yaşındaki Mustafa Yücel'in kullandığı 26 UC 793 plakalı kamyonet, yol genişletme çalışması yapan ekskavatöre arkadan çarptı. Bu acı olay sonucunda daha önce medyada dana diliyle tehdit konusuyla gündeme gelen Mustafa Yücel ve 8 yaşındaki kızı Nisa Yücel hayatını kaybetti. Araçta bulunan anne Firdevs Yücel ile diğer kızları Sena Yücel ise yaralandı.

Otopsi İşlemlerinin Ardından Son Yolculuklarına Uğurlandılar

Kazada yaşamlarını yitiren baba Mustafa Yücel ve 8 yaşındaki kızı Nisa Yücel, otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından son yolculuklarına uğurlandı. Yenidoğan Mahallesi'nde bulunan Yenidoğan Camii'nde düzenlenen cenaze namazının ardından baba ve kızının cenazeleri Asri Mezarlığı'na defnedildi.

Yaralanan Anne, Sargılar İle Cenaze Törenine Katıldı

Kazada yaralanan anne Firdevs Yücel ise tedavisi tamamlandıktan sonra vücudundaki sargılarla eşinin ve kızının cenaze törenine katıldı. Bu acı olay, ailenin sevenleri ve yakınları arasında derin bir üzüntüye neden oldu.

Bu trajik kaza, trafik güvenliği önlemlerinin önemini bir kez daha vurgularken, aile fertlerine başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz.

Tokat'ta bağ evinde patlamada: Yaralanan 7 kişiden Sefa Can Karaçoban öldü Tokat'ta bağ evinde patlamada: Yaralanan 7 kişiden Sefa Can Karaçoban öldü

20231114aw076480-6