Esra Erol'un programında yorumcu olarak görev yapan Avukat Hülya Kuran, bir süredir ekranda görünmüyor. Peki, Hülya Kuran neden yok? Programdan ayrıldı mı? Bu soruların cevabını araştırdık ve sizler için derledik.

Mobil göç noktası uygulaması: Düzensiz göçle mücadelede devrim Mobil göç noktası uygulaması: Düzensiz göçle mücadelede devrim

AVUKAT HÜLYA KURAN'IN DURUMU

Avukat Hülya Kuran, Esra Erol'un programında yorumcu olarak uzun süre görev yaptı. Ancak son zamanlarda ekranda görünmemesi dikkat çekti ve izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Yapılan araştırmalar neticesinde, Hülya Kuran'ın programdan ayrılmadığı, sadece izinli olduğu ortaya çıktı. Kaynaklara göre, eşinin sağlık sorunları nedeniyle programdan bir süre uzak kalmak durumunda kalmıştır. Ne zaman programa döneceği hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

HÜLYA KURAN KİMDİR?

Hülya Kuran, 1972 yılında Çanakkale'de doğmuştur ve Esra Erol'un programında yorumcu olarak görev almıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde eğitimini tamamlayan Kuran, özel bir avukatlık firmasında çalışmaktadır. 1996 yılında hukuk profesörü Selami Kuran ile evlenen Hülya Kuran'ın Ahmet Faruk ve Zeynep adında iki çocuğu vardır. Esra Erol'un programında yorum yapmaktadaki tecrübesiyle tanınan Kuran, izleyiciler tarafından sevilerek takip edilen bir yorumcudur.