Aydın'ı ayağa kaldıran olay... Polis dağ taş didik didik aradı! Sonunda kendisini ihbar etti Aydın'ı ayağa kaldıran olay... Polis dağ taş didik didik aradı! Sonunda kendisini ihbar etti

ATV kanalında yayınlanan Esra Erol programının son bölümünde dikkat çekici bir hikaye ortaya çıktı. Özbekistan uyruklu Huri adlı bir kadın, çalıştığı şirkette yaşadığı olağanüstü bir olayı paylaşarak stüdyo misafirleri ve izleyicileri şaşırttı. Huri'nin yaşadığı bu olay, herkesi şaşırttı.

HURİ'YE İKİNCİ EŞLİK TEKLİFİ

Programda Huri, çalıştığı şirketin patronunun kendisine sıradışı bir teklifte bulunduğunu anlattı. Patronu, Huri'den kendisine ikinci eşi olmasını istemiş. Bu teklif karşısında Huri'nin verdiği cevap ise olayın ilginçliğini artırdı. Huri, böyle bir teklifi kabul etmeyeceğini ve aynı zamanda taşıyıcı anne olmayı da düşünmediğini dile getirdi.

HURİ'NİN İFADELERİ ŞAŞIRTTI

Programın sunucusu Esra Erol, Huri'ye neden böyle bir teklifi kabul etmediğini sorduğunda, Huri duygusal bir açıklama yaptı. Huri, "Serdar ve eşi 3 aylık bebeğimi elimden aldı" dedi. Bu ifade stüdyodakileri ve izleyicileri büyük bir şaşkınlığa sürükledi ve olayın daha derin bir hikayeye sahip olduğunu gösterdi.

OLAYIN ARDINDAKİ GİZEM

Huri'nin paylaştığı bu gizemli olayın ardındaki nedenler ve detaylar henüz netlik kazanmış değil. Ancak programın ilerleyen dakikalarında, bu olayın çözümlenmesi ve Huri'nin yaşadığı zorlukların anlaşılması için daha fazla bilgi sunulması bekleniyor.

Esra Erol programı, bu çarpıcı hikayenin peşini bırakmayarak izleyicileri olayın gelişmeleri hakkında bilgilendirmeye devam edecek gibi görünüyor.